home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

8 Aralık Bim Aktüel 2017

8 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Hemen hemen bütün market zincirlerinin haftalık olarak yayımladığı indirim kampanyalarına bir yenisi de BİM tarafından eklenmiş durumda. Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden birisi konumunda olan BİM mağazası 8 Aralık 2017 tarihi için yayımladığı aktüel broşürünü müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda.

Özellikle kış aylarının gelmesi ile beraber soğuk havaların daha çok etkili olduğu birçok il ve ilçe için düşünülmüş sayısız ürün broşürün ana temasını oluşturmaya devam ediyor. Kışlık giyim ürünlerinin yanı sıra çay ve kahve servisleri için düşünülmüş pek çok materyal de müşterileri ile buluşmak için BİM raflarında hazır halde bekliyor.

Pek çok üründe indirim kampanyası düzenleyen BİM marketler zincirinin hitap ettiği kitle bu hafta ile beraber de aşırı bir değişiklik göstermedi. Genel olarak mutfak gereçleri ile beraber giyim ürünlerini sunan mağazanın fiyat politikası da oldukça takdir edici nitelikler arasında. Birçok market içerisinde veya mağazada iki katı fiyatına satılan ürünleri veya eşyaları daha düşük bir fiyat etiketi ile sunan BİM ucuz alışverişin de kapılarını müşterilerine sonuna kadar açıyor.

Peki hangi ürünler indirimli? 8 Aralık’tan itibaren hangi özel ürünlerde indirim olacak? Hangi ürünün ne tür özelliği var gibi soruları duyar gibiyiz. Gelin BİM’in indirime gittiği ürünlerin raf fiyatlarını ve özelliklerini beraber inceleyelim.

Altus markasının üretimini üstlendiği ve son teknoloji ile donatılmış olan çay makinesinin fiyatını duyunca koşar adım en yakın BİM mağazasına gideceğinize eminiz. 2 yıllık garantisi bulunan ve pek çok özelliği ile son model olmayı hedefleyen çay makinesinin market fiyatı ise sadece 99,90 lira. Ayrıca kredi kartlarına 6 taksit imkanının da sizlere sunulduğunu bu noktada hatırlatmamız gerekiyor.

Sunny’nin ürettiği elektrikli kahve cezvesinin de dışarıda satılırken ne kadar fahiş fiyatlar içerdiğini biliyoruz. Oysa ki BİM içerisinde bu ürünün etiketi sadece 24 lira 90 kuruş. Fazla özelliğe sahip olması ile bilinen üründe bulunan paslanmaz ibaresi de uzun seneler kullanabileceğinizin göstergesi niteliğinde.

Bay ve bayan seçeneklerini bulunduran ve soğuk havaların vazgeçilmezi haline gelen polarlar da oldukça makul fiyatlardan satışa sunulmuş durumda. Kısa fermuarlı olan polarlar 19,90 liradan, uzun fermuarlı olanlanlar ise 29,90 liradan müşterileri ile buluşmak için raflarda yerini almış durumda. Su ve rüzgar geçirmeme özellikleri ile kış aylarında sizi sıcak tutacak olan montlar ise 59,90 liralık fiyatı ilgi odağı olabilecek seviyede yer alıyor.

Paşabahçe’nin pek çok ev eşyası, yine çeşitli markaların mutfak gereçleri de 8 Aralık 2017 tarihli aktüel indirim kampanyalarında kendilerine yer bulan ürünlerden. Kahve fincanlarından, tencere ve tava çeşitlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirimli ürünleri BİM raflarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Nitekim BİM marketler zincirinin hemen hemen her il ve ilçede olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün