home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

8 Şubat A101 Aktüel 2018

8 Şubat A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni yılın ikinci ayı olan Şubat için düzenledikleri indirim kampanyalarını birer birer yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fala sayıda üründe geçerli olacak olan fiyat değişimleri vatandaşları da memnun edecek seviyelerde yer alıyor.

Zira giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan yiyecek malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu aktüel ürünleri hem ucuz hem de kaliteli alışverişin de kapılarını sonuna kadar müşterilere açar konumda yer alıyor. Alışveriş ihtiyaçlarını bir sefer de gidermek isteyen vatandaşların kesinlikle bu indirim günlerinden yararlanması gerektiği de marketler tarafından belirtilen olgular arasında yer alıyor.

Özellikle ihtiyaç listelerinde pek çok ürün olan vatandaşlar a101 marketlerinin 8 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günlerini kaçırmaması gerektiğinin de altını çizelim ve gelin o indirim ürünlerini beraber inceleyelim.

8 Şubat A101 İndirimli Ürünler

Toshiba markasının son teknoloji ile donatılmış olan smart televizyonu haftanın öne çıkan indirimli ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürüne sahip olmak için gözden çıkarmanız gereken miktar ise 3,199 lira. Hi-Level markasının uydu alıcılı televizyonu da a101 marketlerinde indirime gitmiş durumda.

Bu ürünün fiyatı ise 749 lira olarak belirlenmiş. Samsung markasının birbirinden farklı renk seçenekleri ile birlikte satışa sunduğu j120 model telefonları da 629 liradan alıcılarını bulmak için bekler konumda yer alıyor. Bu teknolojik ürünlere sahip olmak isteyen vatandaşlar için kredi kartlarına özel taksit imkanları da market içlerinde sizlere sunulmuş durumda.

Bay kol saatlerinin 109,95 lira, bayan kol saatlerinin 99,95 lira olarak raflarda yerini alan ürünler arasında. 3D sanal gerçeklik gözlüğünün 24,95 lira, powerbank çeşitlerinin 15,95 lira, cep telefonu uyumlu lenslerin ise 7,95 lira olduğunun da altını çizmek gerekiyor.

Havaların yağışlı olmasından itibaren en çok ihtiyaç duyduğumuz materyallerden bir tanesi de şüphesiz ki şemsiyelerdir. Büyükler için satışa çıkan şemsiyeler 19,95 lira olurken, çocuklar için olanlar ise 17,50 liradan a101 reyonlarında yerini alan ürünler arasında. 2 çekmeceli makyaj organizeri 19,95 lira, yine makyaj malzemeleri için gerekli olan oval organizer ise 12,95 liradan satışa sunuluyor. Eğer bu ürünler için üçlü bir arayış içindeyseniz de bu ürüne ödemeniz gereken miktar 12,50 lira.

2 çekmeceli olan aynalı takı dolabı da market raflarında ön plana çıkan ürünler arasında. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar 149,95 lira. Tencere çeşitleri için belirlenen etiketlerin 29 liradan başladığını ve 55 liraya kadar set halinde de satıldığını söylemek gerekiyor. Bayanlar için saç düzleştiricinin fiyatı 22,50 lira olurken, duvar tipi ısıtıcı ise 49,95 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünler içinde kredi kartına taksit imkanı bulunuyor.

8 Şubat’ta başlayacak olan a101 indirimlerinin hangi gün sonlanacağı bilinmese de bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor.