home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

9 Haziran Bim Aktüel 2018

9 Haziran Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Bim market zincirleri ülkenin her karışında olan şubelerine arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Aksesuar ve teknolojik gereçlere önem verenler için birbirinden farklı ve kaliteli ürünler bu hafta bim aktüel bülteninde sizleri karşılıyor olacak. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 9 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

9 Haziran Bim İndirimli Ürünleri

Hemen hemen her türlü ihtiyacınıza cevap verecek olan indirim günlerinin ne zaman son bulacağı market tarafından belirtilmemiş olsa da ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu düşünüldüğünde alışverişinizi ilk günden bitirmeniz yararınıza olacaktır.

Bim marketlerinde bayram boyunca geçerli olacak indirim kampanyalarının detayları ise şu şekilde. Bütün markasının fındıklı ve sütlü çikolatası 14,50 lira, sütlü ve bitter çikolatalı özel şekerlemeler 11,95 lira, sütlü bitter madlen çikolatalar 7,95 liralık fiyat etiketleri ile son derece dikkat çekici ürünlerden.

Bütün markasının fındıklı sütlü çikolatası 18,95 lira, fındıklı bitter özel tasarım çikolata 15 lira, Milango markasının fındıklı sütlü çikolatası 12,95 lira ve fındıklı karamelli çikolata çeşitleri ise sadece 7,45 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Bitter çikolata ile kaplanmış olan fındıklı şekerleme 4,25 lira, çikolata kaplı badem drajeler 5,45 lira, çikolata çeşitleri 5,75 lira, karışık meyve aromalı bonibonlar ise sadece ve sadece 5,70 liradan sarışa sunulmuş halde.

Kahveli, meyveli ve sütlü modelleri bulunan bonibon şekerler 4,25 lira, Osmanoğlu markasının türk lokumu 7,45 lira, karışık meyveler ile bezenmiş olan şekerler 3,25 liradan bim aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Meyveli şekerler 3,95 lira, susamlı ballı şeker 3,90 lira, bayramlık çikolata çeşitleri 8,45 lira, farklı farklı şekerlemelerden oluşan paketler ise 12,95 liradan satışa çıkarılan ürünlerden bazıları. Ülker markasının farklı çeşitleri de bulunan sütlü çikolatalı 9,45 lira, Abdullah Efendi markasına ait Türk kahvesi 5,45 liradan bim raflarında bulunacak ürünlerden bazıları.

Farklı koku, aroma ve boyutlara sahip olan Eyüp Sabri Tuncer kolonyoları 7,95 lira, 1 litrelik limon kolonyası ise 5,95 liralık fiyatları ile beraber müşterileri ile buluşmak içi yerlerini alan ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.

Bayramdan önce ve bayram süresince geçerli olacak bu kampanyadan sorunsuz yararlanmak için bim marketlerini mutlaka günlük olarak ziyaret etmeniz gerektiğinin de bu noktada altını çizelim. Hemen hemen alacağınız bütün şekerleme ve çikolata çeşitlerinde bulabileceğiniz en cüzi rakamlar da bim marketleri tarafından siz müşterilere sunulmuş durumda.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün