home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

9 Haziran Şok Aktüel 2018

9 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 9 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

9 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Masaüstü bilgisayar arayanlar için oldukça cazip bir ürün şok reyonlarında yerini almış durumda. Haftanın en dikkat çekici ürünü olan Quadro markasına ait bu bilgisayarın fiyatı ise 1999 lira. Pek tabi bu ürün için kredi kartına 6 taksit imkanı da var.

Yine Quadro markasına ait olan oyun oynayanlar için tasarlanmış olan masaüstü kullanımını mümkün kılan bilgisayar 2799 liradan satışa çıkıyor. Hometrech markasının diz üstü bilgisayarı 999 lira, kawai markasına ait 2 yıl garantili olan ve birbirinden farklı kulaklıklar 17,90 liradan şok aktüel bültenine giriş yapan ürünler arasında gösteriliyor.

2 yıl garantili olarak satılan Everest markasına ait kablosuz Mouse çeşitleri 14,90 lira, 26 jantlık bisiklet 329 lira, çocukların oyun oynaması için tasarlanmış olarak sunulan ve bir hayli fazla aktiviteyi alıcısına sunan neşeli mutfak seti 49,90 lira, sürmelik oyuncak arabalar ise sadece 4,35 liralık fiyatları ile şok raflarında sizleri bekliyor olacak.

Çocukların son derece tercihi olabilecek ürünlerden bir tanesi de oyuncak çadır çeşitleri. Lisanslı olan ve farklı modelleri ile satışa çıkarılan bu çadırlar için ödemeniz gereken ücret ise 29,90 lira. 12 parçalık oyuncak alet takımı 24,90 lira ve eğitici şekilde tasarlanmış ve dizayn edilmiş olan neşeli telefonlar da 19,90 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bültenine giriş yapmış durumdalar.

25 lira ve üzerinde yapacağınız her alışveriş için şok marketleri sizlere farklı indirimler de sunuyor olacaklar. Normalde 19 lira olan Pınar markasına ait dana kangal sucuklar bu miktarı geçtiğiniz zaman sadece 10 liradan market alışverişinize girebilir konumdalar.

Yine normal etiketi 20,95 lira olan Ariel sıvı deterjan ürünü de 25 lirayı geçtiğiniz alışverişlerinizde 13 liralık fiyatı ile sizleri karşılıyor olacak.

Hem teknolojik ürünleri hem oyuncak çeşitleri ile son derece benzersiz bir alışveriş deneyimini sunacak olan şok marketleri bu haftaya damgasını vuracak marketlerin de başında geliyor. Ancak ürün indirimlerinden sorunsuz yararlanmak için kesinlikle alışverişlerinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye ediyoruz.