home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

9 Mart Bim Aktüel 2018

9 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yani ayın yaklaşması ile beraber aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, atıştırmalıklardan sebze meyve ürünlerine, oyuncaklardan mutfak aletlerine kadar oldukça geniş bir çerçeveye yayılan indirim günlerinde vatandaşların ucuz ve kaliteli alışveriş yapması ana ilke olarak belirlenmiş durumda. Oldukça fazla sayıda ürün üzerinde fiyat değişikliği yapan marketlerin başında da bim geliyor.

Bim aktüel bülteninde yer alan indirimli ürünler ile beraber müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına doğrudan karşılık verilecek seviyelerde olduğu da açıkça görülüyor. Şimdi bim’in 9 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim aktüel bültenine hep beraber göz atalım.

9 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Telefon ve tablet ile uyumlu şekilde çalışabilen IP kamera 99 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünü almak isteyen vatandaşların kredi kartına özel taksit imkanları olduğunu da hatırlatalım. Isı ve nem ölçme özelliğine de sahip olan takvimli dijital saat 19,90 lira, bluetooth kulaklık çeşitleri 49,90 liradan satışa çıkıyor.

Oyuncak dikiş makinesi ve ütü 39 lira, bebek nevresim takımları 24,95 lira, bebek battaniyesi 11,95 lira, çocuklar için puf yelek çeşitleri ise 12,50 liradan bim reyonlarında yerini alan indirimli ürünler arasında.

Bebek pike 11,90 lira, bebek body çeşitleri de 2’li olarak satışa çıkıyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 12,50 lira. Biberon seti 13,90 lira, bebek güvenlik seti ürünleri 3,90 liradan bim raflarında müşterileri ile buluşmak için bekliyor olacak.

Banyo paspas 2‘li seti 17,95 lira, desenli mutfak havlusu setleri 14,95 lira, eskileri özleyenler için kahve setleri 59,90 liralık fiyat etiketleri ile satışa çıkmış durumda. Plastik makarna ve pirinç süzgeci 2,50 lira, bayan klasik terlik çeşitleri 6,95 lira, erkek terlik çeşitleri ise 7,95 liradan satışa çıkıyor. 7’li plastik saklama kapları da bim reyonlarında yerini alıyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 9,90 lira olarak belirlenmiş konumda yer alıyor.

Kumtel markasının 3’li ankastre seti 675 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünü kredi kartına 6 taksit imkanı ile de alabilirsiniz. Bonera markasının düdüklü tenceresi 64,90 lira, 3’lü çelik tava seti 49,90 lira, çelik mini tencere çeşitleri ise 17,90 liralık fiyat etiketleri ile her alışveriş sepetine girebilecek nitelikte ürünlerden bazıları.

18 parça çay kahve seti 32,90 lira, elektrikli kahve cezvesi 24,90 lira, dikdörtgen borcam fırın tepsisi ise 19,50 liradan bim raflarında yerini alan indirimli ürünlerden sadece bazıları olarak dikkat çekiyor.

Özellikle bu indirim günlerinde yer alan makyaj malzemelerinin bolluğu bayan müşterilerin yüzlerini güldürecek cinsten gibi. Nitekim bu tür ürünleri kendi firmalarından almaya kalkan müşterilerin fahiş fiyatlar ödemek zorunda kalması da bim marketlerinin tercih sebebi olmasını sağlayacak önemli faktörlerden bir tanesi.