home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

10 Ocak Şok Aktüel 2018

10 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden olan ŞOK yeni yılın ilk günleri ile beraber düzenlemiş olduğu indirim kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Ocak aylarında daha sık alışveriş yapan vatandaşlar için düzenlenmiş olan kampanyaların pek çok ürünü de aynı anda kapsadığını tekrar hatırlatmak da fayda var. Özellikle gıda malzemelerinden ev araç gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu fırsat kampanyaları hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmayı başarıyor. Şok marketlerinde devam eden kampanyaların içeriklerine kolaylıkla ulaşabilen müşteriler de yaptıkları ucuz alışverişin tadını çıkarmak için oldukça fazla zamana sahip oluyorlar.

Fazla sayıda ürün içerisinde yapılan fiyat değişikliklerini gelin beraber inceleyelim. ŞOK reyonlarında yer alan çok sayıda indirimli ürünün mutlaka sizin de ihtiyaç listelerinizde olduğuna eminiz.

10-18 Ocak Şok İndirim Ürünleri

Sinba’nın 2 yıl garanti kapsamında verdiği elektrikli dumansız ızgara sadece 45 liradan kendisine alıcı bekliyor. Bu ürün için market içerisinde kredi kartlarına 6 ay taksit imkanı da müşterilere sunulmuş durumda.

Premier markasının ürünü olan yiyecek parçalama olan mutfak gereci ise 69,90 lira. Yine bu ürünün de 2 yıllık garantisi olduğunu ve kredi kartına taksit imkanı sunduğunun da altını çizelim. Cem firmasının en çok dikkat ürünlerinden olan ikiz balık tavası da 29,90 liralık etiketi ile dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor. Kare kapaklı borcam tencere 19,90 lira, ahşap havluluk ise 9,95 lira olarak satışa sunuluyor. Havlulukların farklı renk çeşitleri olduğunu da belirtelim.

Mulier markasına ait farklı yapılarda olan ürünler de ŞOK raflarında indirimli fiyatları ile yerini almış konumda yer alıyor. 2’li kesme sunum tahtası 16,90 lira, ahşap ekmeklik 39,90 lira, tereyağlık ve peynirlik ise 9,95 liralık satış fiyatları ile mutfakta zaman geçirenler için oldukça güzel bir tercih olacağa benziyor.

Kumsal markası ise farklı tencere çeşitleri ile ŞOK reyonlarında alıcılarını bekliyor. Cam kapaklı karnıyarık tencere ve derin tencere çeşitlerinin her biri 29,90 lira olarak satışa sunuluyor. 18 cm çağında olan saha ve diğer normal tavalar ise 12,90 liralık etiketleri ile müşterileri ile buluşmayı bekleyen ürünler arasında yer alıyor.

Yiyecek çeşitlerine de göz atacak olursak Luna kase margarin sadece 9,90 lira, ayrıca bu ürünü alana tava da hediye olarak veriliyor. 25 lirayı geçen alışverişlerinizde ise Aytaç’ın kangal sucuğunu 8 liraya temin edebilme imkanı market tarafından sizlere sunulmuş durumda. Vatan turşu çeşitleri 7,95 liradan, 6’lı organik yumurta ise 4,95 liradan reyonlarda yerini almış vaziyette.

10-16 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan indirim kampanyası ile daha detaylı bilgileri içeriklerimiz içerisinde yer alan görsellerden edinebilirsiniz. Kampanyadan yararlanma fırsatını son güne bırakmamanızı da öneriyoruz, zira fiyat etiketlerinde değişim yapılan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtelim.