home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

10 Şubat Şok Aktüel 2018

10 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Önde gelen market zincirlerinin aktüel kampanya bültenleri yayımlama hızları ara vermeden devam ediyor. Özellikle ürün çeşitliliği açısından pek çok ihtiyaca cevap verebilecek düzeyde olan indirim kampanyaları vatandaşlar tarafından da oldukça ilgi çekici olarak görülüyor. Hemen hemen her sektörden ürüne hitap eden indirim günleri market tarafından belirlenen etiketler ile beraber raf ve reyonlarda yerini almış durumda gözüküyor.

Şok marketleri de 10 Şubat Cumartesi gününden itibaren geçerli olacak olan indirim bültenine dair detayları açıklamış durumda. 13 Şubat gününe kadar devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin alışverişlerine son güne bırakmaması gerektiği de market yetkilileri tarafından bilgisi geçilen konular arasında yer alıyor. Zira indirimde olan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Gelin bu tarihlerde vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını açacak olan indirim ürünlerinin detaylı incelemesini beraber yapalım.

10-13 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Philips markasının sakal ve favori düzeltme makinesi 79,90 lira, saç kurutma makinesi 49,90 lira, fantom markasının dikey elektrik süpürgesi ise 89,90 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu ürünleri kredi kartları ile almak isteyen vatandaşlar için özel taksit imkanları da market içlerinde sizleri bekliyor olacak.

Sevgililer gününe özel olarak düzenlenmiş olan 12 parça çay seti 14,90 lira, su bardağı çeşitleri 5,95 lira, kahve yanı için özel tasarlanmış olan su bardakları ise 4,95 liradan raflardaki yerini almış konumda yer alıyor. Kalpli melamin kapaklı fanus 9,95 lira, 2’li sevgililer günü kahve ve çay kupaları ise 9,90 liradan satışa sunulan ürünler arasında yerini almış konumda.

50 adetten oluşan mum seti 12,90 lira, dekoratif mumluk çeşitleri 1,50 lira, 5’li parçalar halinde satılan çerçeve çeşitleri 3,95 lira, bayanlara özel olarak tasarlanmış olan sevgililer günü çorapları 6,95 lira, çift olarak almak isteyen partnerler için satışa çıkan havlu çoraplar ise sadece ve sadece 7,95 liralık etiketleri ile dikkatleri üzerlerine çeken ürünler arasında.

Hemen hemen her yemeğin ana malzemesi olan soğanın kilosu şok aktüel kampanyası kapsamında 0,99 liradan raflardaki yerini alan gıda malzemelerinden. Sebze yemeği yapmak isteyenler için ise kabak sadece 1,99 liradan satışa sunuluyor. Cilit Bang fırsat paketi de alışveriş severler için önemli indirime uğrayan ürünlerden.

Çözücü sprey ve kir çözücü ikilisini beraber almak isteyen müşterilerin bu ürüne ödemesi gereken miktar 11 lira. Bu kampanyadan yararlanmanız için toplam alışverişinizin 25 lira veya üzerinde olması gerekiyor. Yine aynı oranda yapacağınız alışveriş sayesinde gündüz kremi çeşitlerine de 15 liradan ulaşma imkanı market tarafından siz müşterilere verilmiş durumda.

10-13 Şubat arasında geçerli olacak olan indirim kampanyası için müşterilerin kredi kartlarına taksit imkanlarının bulunduğunu da tekrar hatırlatalım. Stoklar ile sınırlı olan ürünler için acele etmenizi de öneriyoruz.