home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

10 Temmuz Bim Aktüel 2018

10 Temmuz Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 10 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

10 Temmuz Bim İndirimli Ürünleri

İnci markasının birbirinden farklı turşu çeşitleri son derece dikkat çekici fiyat aralıklarına sahip. Çizik yeşil zeytin 13,45 liradan satışa çıkarken kırma yeşil zeytin ise 11,95 liradan bim aktüel bültenine giriş yapan ürünlerden.

Seğmen markasının süzme çiçek balı 14,95 lira, Doğu Karadeniz 160 adetlik demlik poşet çayları 16,95 lira, Namet markasının hindi sosisleri ise 2,75 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninin en çok göze çarpan ürünlerinden bazıları olarak karşımıza çıkıyor.

Marmarabirlik markasının kuru sele siyah zeytini 15,90 lira, Sütaş markasının tost peyniri 22,45 lira ve Namet markasının fıstıklı dana macar salamı 2,95 liradan satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Çotanak markasının fındık ezmesi 9,95 lira, Nestler markasının hem çocukların hem de büyüklerin oldukça sevdiği kahvaltılık gevrek çeşitleri 13,45 liralık fiyatları ile sizlerin beğenisine bim reyonlarında sunuluyor olacaktır.

Stevialı markasının çilek, kayısı ve vişne reçeli çeşitleri 4,95 liradan raflara dizilmiş durumda. Bu reçellerin diyabetik olduğunun da bu noktada altını çizmek gerekiyor. Çokokrem markasının kakaolu fındık kreması 8,95 lira, Altınkılıç markasının sindirimi kolay laktozsuz ayranı 2,95 lira ve 1 litrelik meyve suyu çeşitleri sadece 3,45 liradan satışa sunulan ürünlerden.

Cam şişelerde satılan ve şeker ilavesiz olmaları ile beraber son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinden biri de bu hafta indirim kapsamında yer alacak olan ürünler arasında. %100 üzüm ve nar suyu Meysu markası ile beraber bim aktüel bülteninde dikkat çekiyor. Bu ürünlerin her birini temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 4,25 lira olarak belirlenmiş durumda.

Oldukça fazla sayıda şubesi bulunan bim marketleri yaptığı indirimler ile beraber Temmuz ayına da damga vuracak niteliğe sahip duruyor. Son derece çeşitli ürünlerde yapılan indirimler ile beraber vatandaşların yüzünün gülmesi de beklenen gelişmeler arasında yer alıyor. Ancak kampanya günlerinden sorunsuz yararlanmak için indirim fırsatlarını son güne bırakmamanızı da önemle rica ediyoruz. Nitekim bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün