home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

11 Ocak Hakmar Aktüel 2018

11 Ocak Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Süper market zincirlerinin yeni yıl indirimlerini birer birer yayımlama geleneği Ocak ayının ilk günlerine damga vurmaya devam ediyor. Hemen hemen her market tarafından müşterilerin beğenisine sunulan ürün indirimleri katalog halinde de sunulmuş durumda. Aktüel bülten kataloğu halinde vatandaşlara sunulan bu indirimli ürünlerin belirli zaman aralıklarını kapsadıklarını da belirtelim.

11 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan Hakmar indirimleri de marketin her mağazasında siz müşterileri ile buluşmak için bekliyor olacak. Özellikle temel gıda malzemelerinden giyim ürünlerine kadar, mutfak aletlerinden çeşitli ev gereçlerine kadar pek çok ürünü içerisine alan ürün indirimleri alışverişi de keyifli hale getiriyor olacak.

Zira hem ucuz hem kaliteli bir alışveriş yapma isteğiniz varsa Hakmar bu konudaki ilk tercihlerden birisi olarak gözler önüne seriliyor. Hakmar’ın indirim kapsamına aldığı ürünlere yakından göz atmak isterseniz yine içeriğimizden yararlanma şansınızın mevcut olduğunu da hatırlatalım. Şimdi bu indirimli ürünleri detaylı olarak inceleyelim.

11 Ocak Hakmar İndirim Ürünleri

Çok amaçlı dolap olarak satışa sunulan ve her odada kullanılma şansı bulunan ürünü 99,95 liradan satışa çıkaran Hakmar, Philips’in son teknoloji ile donanmış ütüsü ile 399,90 lira olarak raflarda yerini almış durumda. Soğuk havaların yaklaşması ile beraber ısıtıcıların ev içerisinde ki misyonları da oldukça artmış konumda yer alıyor. Geleneksel ısıtıcı takviyesi isteyenler 64,90 liradan bu fırsatı değerlendirebilirler. Yine pek çok peynir çeşidi 3,45 liradan, bal ve pekmez çeşitleri 5,65 liradan reyonlarda yerini alan indirimli ürünler arasında.

Giyim sezonunda yaşanan olağan indirimlerin yanında toplum indirime giden Hakmar bu ürünleri üzerinde de ciddi fiyat oynamaları yapmış durumda. Bay ve bayanlar için ayrı tasarlanmış olan pofidik terliklerin fiyatları 9,95 liradan kendisine alıcı beklerken, bot şeklinde olan terlik tipleri ise 19,95 liraya satışa konmuş durumda. Yine bay ve bayan olarak ayrılmış olan eşofman takımları da Hakmar raflarında yerini almış vaziyette. Bu ürünlerin fiyatı da 22,95 liralık fiyat etiketine sahip. Yelek ve gömlek çeşitlerinde de indirim düzenleyen marketler zinciri bu ürünler için de 24,95 liralık fiyatı reyonlarına koymuş konumda yer alıyor.

Çocukları da indirim günlerinde unutmayan Hakmar çeşitli oyuncakları da raflarına yerleştirmiş durumda. Oyuncak bebeklerin 34,95 lira, uzaktan kumandalı araç çeşitleri ise 13,95 liralık fiyat etiketine sahip. Gene trafik işaretlerini çocuklara öğretmeyi vaat eden oyuncaklar da 4,45 liralık etiketleri ile müşteriler ile buluşmak için Hakmar reyonlarında yerini almış durumdalar.

Oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ürünlerinde indirim yapmayı başaran Hakmar yeni yılın ilk kampanyasını da bu şekilde müşterilerine duyurmuş oldu. 11 Ocak tarihinde başlayacak olan indirim günlerinde son güne kalmamanızı önerdiğimizi tekrar belirtelim. Zira indirim esnasında aşırı yoğunluktan oluşan ürün tüketimleri sadece stoklarda yer aldığı kadarı ile satışa sunulacak.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün