home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

11 Temmuz Şok Aktüel 2018

11 Temmuz Şok Aktüel 2018 Ürünleri

11 Temmuz Şok Aktüel 2018

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 11 – 17 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Artık yaz aylarının da gelmesi ile beraber tatil planları yapanların sayısının hızlı bir şekilde arttığı da gözlemlenen bir durum olarak dikkat çekiyor. Plaj havlularından deniz gözlüklerine, vantilatör çeşitlerinden klimalara kadar pek çok ürün içerisinde kampanya fırsatları sizleri bekliyor olacak.

Plaj çantası 12,90 lira,

Deniz ve havuz gözlüğü 4 lira,

Pareyo çeşitleri 9,90 lira,

Şnorkel seti 12,40 lira,

Kolluk çeşitleri 5,50 lira,

11 Temmuz Şok İndirimli Ürünleri

Hemen hemen bütün deniz ve havuz içeren tatiliniz boyunca kullanabileceğiniz ürünler şok aktüel bülteninde yerini almış durumda. Nitekim bu ürünleri toplu bir şekilde almak gibi bir niyetiniz varsa da bu yönde de farklı indirimler sizleri bekliyor olacak. Şimdi mutfak alışverişi yapacak olanlar için farklı ürünlerde yer alan etiket fiyatlarını da sizler ile paylaşalım.

Pirinç 9,80 lira,

Nohut 4,45 lira,

Bulgur çeşitleri 7,35 lira,

Dondurma 4 lira,

Çikolata çeşitleri 2 lira,

Atıştırmalık bisküvi çeşitleri 3,50 lira,

Şekerlemeler 6,50 lira,

Başta da belirttiğimiz gibi yaz aylarının gelmesi ve artık sıcak havaların iyiye kendini hissettirmesi ile beraber vantilatör çeşitleri de market reyonlarında aktif rol oynayan ürünler arasına girmeyi başarmış durumda. İster ayaklı vantilatör, ister masa vantilatörü, isterseniz yatay bir biçimde kullanacağınız vantilatör seçenekleri de şok aktüel bülteninde dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

Ayaklı vantilatör 59 lira,

Masa vantilatörü 25,50 lira,

3 kademeli vantilatör çeşitleri 49,90 liradan satışa sunuluyor.

Hemen hemen her türlü ürün üzerinde yer alan indirimler şok aktüel bülteninde de kendini göstermiş durumda. Hem bütçeyi sarsmadan hem de kaliteli alışveriş yapmak isteyen insanlar için bulunmaz fırsatlar bir tanesi olan indirim günlerinden sorunsuz olarak yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise markete gitmek olacaktır. ancak bazı ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve acele etmemeniz durumunda market içlerinde bulamayacağınızın da bu noktada altını çizmek gerekiyor.