home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

12 Aralık Bim Aktüel 2017

12 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden birisi konumunda bulunan BİM bir kez daha indirim kampanyalarının içeriklerini müşterileri ile buluşturuyor. 12 Aralık 2017 tarihli aktüel broşürü ile beraber pek çok üründe indirime giden marketler zincirinin ucuz ve kaliteli alışverişin en ince noktalarını müşterileri ile tanıştırdığını da belirtmek gerekiyor. Nitekim ev içerisinde işe yarayacak fazla sayıda ürün BİM raflarında hazır halde oluşturulmuş konumda yer alıyor.

Özellikle çocuklara yönelik olarak atıştırmalıklar, ev hanımlarına özgü mutfak gereçleri gibi sayısız ürün BİM tarafından aktüel kampanya dahiline alınmış vaziyette bulunuyor. Hemen hemen her yaşa hitap etmesi ile beraber pek çok müşteriyi de marketlerinde ağırlama fırsatını sunmuş halde bulunan mağazanın ön plana çıkana ürünlerini de sizler ile paylaşmak istedik. Bu indirimlerin zaman içerisinde yeni fiyatlar ile beraber raflara konulduğunu ve fırsatları kaçırmamanınız gerektiğini bir kez daha hatırlatarak ürünlere göz atalım.

Çikolata artık sadece çocukların değil, her yaştan insanın zaman zaman talep ettiği ve lezzeti ile fark yaratan bir ürün haline geldi. BİM’de bu durumu göz önüne almış olacak ki, Toblerone markalı çikolatasının 360 gramlık paketini 12,95 liradan satışa sundu. Bu marka çikolataların Avrupa çapında olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Yine Nestle’nin yüzde 25’i fındıklı olan çikolatası da 3,50 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu çikolatalar içerisinde fındık oranı en yüksek oranlı olan ürün. Nestle’nin bir başka ürünü olan ve beyaz çikolata kaplı olan ürünü de BİM raflarında 3,95 liradan müşteriler ile buluşmayı bekliyor.

Oreo ve daha birçok markanın ünlü çikolataları da BİM tarafından reyonlarda sergilenmektedir. Bu ürünlere sahip olmak için en yakın BİM mağazasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Çikolata ve atıştırmalık ürünlerde yapılan indirimler tabi ki bu kadar ile sınırlı değil. Elma dolgu kurabiyeler 4,95 liradan alıcı buluyor, yine Oreo’nun yüksek gramajlı çikolatası da aynı fiyat etiketi ile raflarda yer almış durumda.

Diet yapanlar veya sağlıklı bir kahvaltı geçirmek isteyenler için şüphesiz ki vazgeçilmez ürünlerin başında tahıllı gıdalar geliyor. Tam tahıllı kahvaltılık bisküvi üreten Hellema’da bu isteklere kayıtsız kalmamış. 5,45 liradan raflarda yerini alan kahvaltılık ürünün oldukça tercih edilen bir gıda malzemesi olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Hemen hemen herkesin dostu olan Olips şekerlemeler de ucuz fiyatları ile dikkatleri üzerine çekmiş bulunuyor. 3’lü set halinde satışa sunulan şekerlerin fiyatı ise 2,45 lira. Şüphesiz ki bu şekerlemelerin en önemli avantajı da ağız kokusunu giderecek maddeleri içermesi.

Bu ve bunun gibi daha pek çok ürünün BİM mağazalarında hazır halde bulunduğunu hatırlatmak gerekiyor. Artık her il ve ilçede bulunan marketler zincirinin kampanyalarından yararlanmak için geç kalmamak gerekiyor. Zira bu kampanyaların ne kadar ilgi gördüğü ortada iken stokların tükenebileceğini de unutmamak lazım.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün