home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

12 Temmuz A101 Aktüel 2018

12 Temmuz A101 Aktüel 2018 Ürünleri

12 Temmuz A101 Aktüel 2018

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

A101 marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 12 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Her hafta müşterilerine sürprizler yapan a101 bu hafta da çeşitli reyonlarda yapacağı indirim ve kampanyalarıyla müşterilerini yine mutlu edecek. Yayınlanan 12 Temmuz a101 aktüel bülteninde özellikle kişisel bakım ürünlerine yer verildiğini görüyoruz. Uygun fiyat kaliteli ürün anlayışı ile hareket eden a101 farklı ürünlerinde indirim yaptı. Birbirinden güzel ürünleri uygun fiyatlarıyla reyonda gördüğünüzde çok şaşıracaksınız.

12 Temmuz A101 İndirimli Ürünleri

12 Temmuz tarihini şimdiden işaretleyin. İndirim kataloğunda hangi ürünler var? 12 Temmuz’da sürpriz kampanya var mı? Sorularınız cevaplarını haberimizde bulacaksınız. Daha fazla zaman kaybetmeden a101 12 Temmuz İndirim Bültenini inceleyelim.

 • Erkek parfümleri 34,90 lira,
 • Kadın parfümleri 33,90 lira,
 • Kadın ağda takımı 16,90 lira,
 • Erkek terlikler 13,90 lira,
 • Kadın ayakkabı çeşitleri 19,90 lira,
 • 3’lü kadın çoraplar 4 lira,
 • Farklı renkleri bulunan çantalar 9,40 lira,
 • Saklama kapları 3,40 lira,
 • Plastik saklama kapları 4,45 lira,
 • Doğuş Çay 17,90 lira,
 • Dondurma çeşitleri 7,90 liradan satışa sunulmuş durumda.

Görüldüğü gibi oldukça farklı ürün çeşitleri ile beraber a101 marketleri Temmuz ayına da damga vuracak kampanyalarını vatandaşlara sunmuş durumda. Müşterilerin sık sık tercih ettiği marketler arasında yer alan a101 çıkardığı aktüel bülteni ile beraber gelecek haftaya da damgasını vuracak nitelikte bir takım indirimlerin de adımlarını atmış durumda.

Yukarıda yazan ürünler dışında hem yazlık ürünler de hem de günlük ihtiyaçlarımızı karşılayacak çok sayıda ürün de makul fiyat etiketleri ile beraber a101 aktüel bültenine giriş yapmış durumda. Eğer indirimlerden sıkıntısız bir şekilde faydalanmak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka alışverişinizi son güne bırakmadan yapmanız da önemli bir konumda yer alıyor.

A101 aktüel bülteninde yer alan ürünlerin dışında her 10 liralık alışverişlerinizde de farklı indirimler sizleri bekliyor olacak. Bu indirimleri market araçlarınıza yansıtmak istiyorsanız kesinlikle ürünlerin üzerlerinde yer alan ibarelere dikkat etmeniz gerekiyor. 12 Temmuz’da başlayacak olan a101 indirimlerinin hangi gün biteceği ise henüz netlik kazanmış değil.