home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

13 Mart Bim Aktüel 2018

13 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmayı ilke edinen market zincirlerinin indirim günleri oldukça fazla sayıda ürünü de içerisine almayı başarıyor.

Giyim ürünlerinden makyaj malzemelerine, temizlik ürünlerinden oyuncaklara, ev eşyalarından mutfak gereçlerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim ürünleri müşterilerin de yüzünü güldürüyor. Hemen hemen her marketin haftalık veya günlük olarak ortaya koyduğu bu aktüel bültenlerine bir yenisi daha eklendi.

Bim marketleri de bu indirim günlerine dair sunduğu ürün detaylarını görselleri ile müşterilerin beğenisine açmış durumda. Gelin bim aktüel bülteninde yer alan bu ürünlerin detaylarını ve fiyatlarını beraber inceleyelim.

13 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Jenny&Willy markasının 40’lı olarak satılan bebek bezi 9,95 lira, bebek yağı 8,95 lira, Bübchen markasının şampuan ve duş jeli paketi ise 16,90 liralık satış etiketleri ile haftanın ön plana çıkmayı başaran ürünleri arasında yer alıyor.

Yenidoğan saç ve vücut şampuanı 9,90 lira, bebekler için kolay tarama spreyi 12,90 lira, Dalin markasının bebek sabunu ise sadece ve sadece 2,45 liradan satışa çıkan ve bim raflarında yerini alan indirimli ürünlerden bazıları. Yenidoğan markasının ıslak pamuk mendili 19,90 lira. Bu ürün içerisinde yer alan iki ayrı paketin olduğunu da hatırlatalım. Standart paketi 40’lı, seyahat paket ise 10’lu olarak satışa sunulmuş durumda. Bu üründe ayrı ayrı olacağı gibi beraber olarak da bu pakete sahip olabilirsiniz.

Johnson’s baby markasının şampuanı 3,95 lira, Dalin markasının bebek şampuanı 11,90 lira, 4’lü paket halinde satılan ıslak bebek havlusu ise 14,90 liralık satış etiketleri ile oldukça popüler ürünler arasında yer alıyor. Sıvı çamaşır deterjanı 9,95 lira, çamaşır yumuşatıcısı 5,95 lira, Dalin markasının toz deterjan granül sabunu 19,95 liradan satışına başlanan ürünler arasında yer alıyor.

Unibaby markasının bebek bakım örtüsü 7,90 lira, 2’li çocuk çorabı 4,5 liralık fiyatları ile oldukça ilgi çekici ürünler arasında yerini almış durumda.

13 Mart Salı gününden itibaren geçerli olacak olan indirim ürünleri özellikle bebeği ve çocuğu olanlar için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Yeni doğan bebeklerin veya gelişim sürecinde olan çocuklar için benzersiz ürünlerin oldukça makul bir şekilde satışa sunulduğu aktüel kampanya bültenini içeriklerimizde yer alan görsellerden daha detaylı şekilde inceleme şansınız da mevcut.

Ortalama fiyatların bile oldukça altına olan fiyat politikası ile müşterilerini karşılamaya hazırlanan bim marketleri de bu konuda önemli bir adımı da atmış durumdalar. Hem ucuz hem de kaliteli bir alışveriş yapmak isteyenlerin ilk durağı olması beklenen bim market zincirlerinin bu hafta da tüketim rekoru kırması bekleniyor. Stoklar ile sınırlı olan indirimli ürünler için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz.

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün