home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

13 Şubat Bim Aktüel 2018

13 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri yeni ayın da gelmesi ile beraber aktüel kampanyalarını birer birer yayımlamaya devam ediyorlar. Pek çok ürünü içerisine alan aktüel indirim kampanyalarının vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açtığını da söylemek gerekiyor.

Giyim ürünlerinden makyaj malzemelerine, gıda ürünlerinden kozmetik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan aktüel ürünlerin indirimi de müşterilerin yüzünü güldürecek cinsten. Bim aktüel ürün indirimleri ile ilgili olarak yeni kampanyasını da yayımlamış durumda. 13 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günlerinin ne zaman biteceği ise bilinmiyor.

Alışverişlerinde bu indirimli ürünlere yer açacak olan vatandaşlar için bir uyarıyı daha yapmak gerekiyor. Fiyat değişikliği yapılan ürünler sadece stoklar ile sınırlı olduğundan dolayı oldukça hızlı bir şekilde tükenme şansı da mevcut.

13 Şubat Bim İndirimli Ürünleri

Gillette markasının tıraş makinesi 39,90 lira, XO markasının bay ve bayanlara özel olarak raflara koyduğu parfüm çeşitleri 19,90 liralık satış etiketleri ile haftanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Let’s markasının koruyucu özelliklere sahip olan prezervatif çeşitleri 12,90 liradan raflarda ki yerini alıyor. Bu ürünün 24’lü paket olarak satıldığının da altını çizelim.

Sollingen markasının kişisel bakım seti de özellikle bayanların ilgisini cezbedicek indirimli ürünler arasında yer alıyor. Bu setin içerisinde tırnak makası, cımbız ve törpünün bulunduğunu ve fiyatının da 9,95 lira olduğunu hatırlatmak da fayda var.

Likit markasının mat ruj çeşitleri 9,95 lira, Hobby markasının el ve vücut losyonu 4,50 liralık etiketleri ile alışveriş sepetlerine girebilecek nitelikte ürünler arasında kendisine yer bulmuş durumdalar.

Sevgililer gününe özel olarak üretilmiş olan kokulu sabun 3,95 lira, Tokalon markasının yüz maskesi 6,45 lira,  kokulu bardak mum çeşitleri ise 5,95 liradan bim aktüel kampanyasının öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor.

Comfort Family markasının olan ve farklı tarzı ile dikkat çeken çorap çeşitleri de bim raflarında indirimli şekilde konumlandırılmış durumda. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 7,95 lira. Aynı markanın 5’li erkek çorapları ise 12,95 liradan satışa sunulmuş durumda.

Farklı renk ve desenlerde olan bayan iç çamaşırı takımı 13,50 liradan bayan müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünün farklı bedenler için satıldığının da bilgisini vermek gerekiyor.

Party markasının mısır cipsi 3,95 lira, Breaktime markasının tereyağlı kurabiyesi 4,95 lira, Haribo’nun şekerleme çeşitleri ise 2,45 liradan haftanın ön planda olan indirimli ürünleri kapsamında yer alıyor.

Bu ürünleri alışveriş sepetlerinize koymak için son günü beklememeniz gerektiğini de tekrar belirtmek gerekiyor. 13 Şubat’ta başlayacak olan bim aktüel kampanyasının hangi gün biteceği bilinmese de firma genellikle gün aşırı farklı ürünlerde düzenlendiği indirimler ile oldukça geniş bir yelpazeye yayılan ihtiyaç listelerini karşılama yolunda önemli adımları da atıyor.