home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

14 Mart Şok Aktüel 2018

14 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 14-20 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

14-20 Mart Şok İndirimli Ürünleri

Sinbo markasının elektrikli ızgara ürünü haftanın ön planda olan ürünlerinin başında geliyor. Bu ürünü almak için ödemeniz gereken miktar ise 44,90 lira. 2 yıl garanti kapsamında satılan LED ışıldak çeşitleri 9,95 lira, sümbül çiçekleri için raflarda yerini alan farklı renklerde olan saksı çeşitleri ise sadece 1,25 liradan satışa sunuluyor. Daha geniş olan saksı çeşitleri de 6,95 liralık etiketleri ile dikkat çeken ürünler arasında.

Antik olarak nitelendirilen saksılar 1 liradan başlayan fiyatlar ile satışa sunulmuş durumda. En büyük saksılar ise 4,95 liraya müşterileri bekliyor olacak. Sulama kabı 3,95 lira, nergiz balkon saksısı 7,95 lira, bahçe hortumu ise 24,90 liralık satış fiyatları ile şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Farklı renklerde satılan armut koltuklar 39,90 lira, Heidi markasının çiçek toprağı 2,95 lira, Keramika markasının seramik ve orkide saksısı ise 4,95 liralık satış etiketleri ile indirimli ürünler arasında konumlanıyor.

Greenway markasının çiçek tohumu çeşitleri 2,50 lira, balkon saksısı modelleri 3,50 lira, oyuncak traktör 9,95 lira, su veya ilaç püskürtücü olarak kullanılabilen ürün ise sadece 3,50 liradan satışa sunulmuş durumda.

Ülker markasının 8’li halde satılan kremalı bisküvi 4,95 lira, Tat markasının hem ketçap hem mayonez içeren paketi 8,95 lira, Pril markasının 2’li halde satılan bulaşık sıvısı ise 7,80 liralık etiketleri ile her ihtiyaca cevap verebilecek malzemeler arasında yer alıyor.

Komili markasının parfümlü tuvalet kağıdı 31,90 lira, aynı markanın kağıt havlu ürünü 17,90 lira, Molfix markasının farklı bebek bezi çeşitleri ise 59,95 liralık fiyatları ile müşterilerin dikkatini çekebilecek ürünlerden bazıları.

Persil markasının toz deterjanı 25,95 lira, Aytaç markasının tost yapımında kullanılan dilimli sucukları 4,25 lira, Carte D2or’un dondurma çeşitleri ise 14,50 liradan şok reyonlarında yerini almış vaziyette. Yudum markasının Ayçiçek yağı 28,90 lira, Alo markasının sıvı deterjanı ise 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 liraya alışveriş arabalarınıza girebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Her alışveriş ihtiyacına yönelik olarak düzenlenen aktüel bülteninin daha detaylı hallerine içeriklerimizde yer alan görseller üzerinden ulaşabileceğinizi de söyleyelim.