home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

15 Şubat Hakmar Aktüel 2018

15 Şubat Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper marketleri yeni ayın gelmesi ile beraber indirim kampanyalarını bir bir yayımlanmaya devam ediyorlar. Şubat ayının ortasından itibaren geçerli olması beklenen kampanyaların içeriğinde de oldukça fazla sayıda ürün bulunuyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan çocuk ihtiyaçlarına kadar pek çok sektörü içine alan indirim fırsatları market içlerinde müşteriler ile buluşmaya hazır şekilde konumlandırılmış durumda. Market reyonlarında yer alan indirim kampanyalarının yanı sıra müşterilere özel olarak düzenlenen yeni fırsatlar siz müşterileri bekliyor olacak. Fazla sayıda ihtiyacı barındıran bu aktüel kampanyaların detayları da marketler tarafından yayımlanmış vaziyette.

Hakmar marketler zinciri de Şubat ayının belirli bölümünü kapsayacak olan indirim fırsatlarına dair detayları yayımladı. Gelin bu ürünlerin detaylarına ve etiketler üzerinde belirlenen fiyatlara beraber bakalım.

15 Şubat Hakmar İndirimli Ürünleri

Sinba markasının 4 bıçaklı rondosu 59,90 lira, tost makinesi 39,95 lira, aile boyu çaydanlık ise 49,95 liradan satışa sunulmuş durumda. Arzum markasının blender seti 99,90 lira, çelik termos 19,95 lira, saç kurutma makinesi ise sadece 47,90 liralık fiyat etiketleri ile raflarda yerini alan indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Peçetelik, tuzluk gibi mutfak ürünleri 3,50 liradan, saklama kapları 9,95 liradan, cam ürünler 1,75 liradan satışa sunulmuş durumda. Çocuklar için reyonlara konan oyuncak çay seti 13,95 lira, araç taşıyan tır 17,95 lira, daha küçük bebekler için tasarlanan yürüteç ise 49,95 lira olarak indirimli ürünler arasında kendisine yer bulmuş konumdalar.

Dijital baskıya sahip halı çeşitleri 39,95 lira, erkekler için eşofman altı 19,95 lira, bayanlar için raflara konan deri botlar ise 54,95 liralık etiketleri ile alışveriş ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için hazır bekliyorlar.

Çok amaçlı örtüler 24,95 liradan, çocuklar için olan sweatler 9,95 liradan, bayanlar için desenli atletler ise 4,95 liradan satışa sunuluyor. Çocukların kışın giyebileceği terlikler 7,90 lira, ayak izli paspas çeşitleri 5,95 lira, erkek termal içlikler ise 9,95 lira, çocuklar için olan termal altlıklar ise 7,95 liradan hakmar indirim bültenlerine girmiş durumdalar.

Haftanın öne çıkan ürünleri arasında yer alan filiz makarna çeşitleri de 1,75 lira, makarna sosu çeşitleri ise 8,45 liralık etiketleri ile her daim alışveriş sepetlerine girebilecek nitelikte olan ürünler arasında yer alıyorlar.

Hakmar marketler zincirinin tüm şubelerinde geçerli olacak olan kampanyanın tarihileri de bütün Şubat ayını kapsayacak şekilde konumlanıyor. Yani 15 Şubat tarihinden itibaren hakmar üzerinden yapacağınız her alışveriş de bu ürünleri indirimli olarak alışveriş sepetinize koyabilirsiniz.

Firma aynı zamanda stoklar ile sınırlı olan bu ürünleri tedarik etmek için mutlaka ama mutlaka bildirim yapılmasının da gerektiğini vurguluyor. Gittiğiniz herhangi bir hakmar şubesinde istediğiniz ürün yoksa yetkililer ile temasa geçerek bu ürüne sahip olma şansınız da oldukça yüksek şekilde mevcut durumda yer alıyor.