home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

15 Şubat Migros Aktüel 2018

15 Şubat Migros Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen süper market zincirleri ay başı, ayın ortası ve ayın sonunu dahil eden indirim kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Et ürünlerinden sakatat çeşitlerine, evcil hayvan yiyeceklerinden oyuncaklara, giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar pek çok ürünü içerisine almayı başaran bu kampanyalara bir yenisi de Migros tarafından eklenmiş durumda.

Migros aktüel bülteninde yer alan bilgilere göre alışveriş ihtiyaçlarınızı doğrudan karşılayabileceğiniz pek çok ürün sizleri bekliyor olacak. Hem ucuz hem de kaliteli alışverişi benimseyen marketler zinciri bu kampanyası ile müşterilerin de yüzünü güldürecek önemli bir işe imza atmış oluyor.

15-24 Şubat Migros İndirimli Ürünleri

Migros markasını taşıyan beyaz peynirin kilosu 12,45 lira, dilimli tost jambonu 8,90 lira, Ayçiçek yağı 24,95 lira, krema peyniri ise 3,25 liralık fiyat etiketleri ile alışveriş sepetlerine her daim girebilecek niteliğe sahip ürünler arasında yer alıyor.

Yine Migros markasının kırmızı mercimeği 3,95 lira, kuru fasulyesi 5,75 lira, küp şeker ise 3,50 liradan satışa çıkmış durumda. Bu ürünleri temin etmenizin ardından yeni indirim kampanyaları da sizleri bekliyor olacak.

60 lira ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde Yayla markasının baldo pirinci, Torku markasının kaşar peyniri ve 12’li gazlı içecek çeşitleri sadece 7 liraya sizlerin alışverişlerinize dahil olabilir. Yine aynı miktarda yapacağınız alışverişlerin ardından domatesin kilosu ve poşetli bütün piliç sadece 1 liradan sizin olabilir.

Et yemeklerini sevenler için dana rostoluk et 43,95 lira, kuzu külbastı 58,95 lira, kuzu sarma ise 37,95 liralık etiketleri ile haftanın öne çıkan indirimli ürünlerinden sadece bazıları olarak ön plana çıkıyor. Dana yürek, kuzu kelle, kuzu paça gibi oldukça fazla sayıda olan sakatat ürünleri de Migros aktüel bülteninde yer alan ürünler arasında yer alıyor.

Eral markasının dilimli ve pişmiş halde sunulan kokoreç ürünü 9,95 lira, Namet markasının pişmiş döneri 12,45 lira, Pınar markasının köfte çeşitleri ise 22,90 liralık etiketleri ile beraber müşterileri bekliyor konumda olacak.

Migros markasının kakaolu fındık kreması 5,45 lira, kakao kremalı sandviç bisküvi 1,95 lira, ezine peyniri ise 19,75 liradan satışa çıkmış konumda yer alıyor. 2,5 litrelik sıvı sabun 5,95 lira, kireç çözücü çeşitleri ise 1,90 liradan Migros raflarında yerini almış vaziyette.

60 liralık alışverişleriniz ile beraber Namet markasının kangal sucuğu ve Çaykur filiz çay sadece 12 liraya alışveriş sepetlerinize girebilecek ürünler arasında gösteriliyor.

15 Şubat itibari ile başlayacak olan ve önümüzdeki haftanın sonlarına kadar sürmesi beklenen migros aktüel kampanyası her yönü ile müşterilerin verimli bir alışveriş geçirmesi için tasarlanmış durumda.

Stoklar ile sınırlı olmasına rağmen oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapacak olan indirim günlerinden faydalanmak için son günü beklememenizi de öneriyoruz. Ürünlerin daha detaylı hallerine ulaşmak için de içeriklerimizde yer alan görsellerden yararlanabilirsiniz.