home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

16 Ocak Bim Aktüel 2018

16 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirlerinden olan BİM 16 Ocak tarihinden itibaren geçerli olmak üzere başlattığı indirim kampanyasına ait kataloğu yayımladı. Yeni yıla giriş ile birlikte oldukça fazla ürün üzerinde indirim yapan BİM’in bu fiyat politikasını gün aşırı veya haftalık olarak değiştirmesi de bekleniyor. Temel gıda malzemelerinden mutfak gereçlerine kadar pek çok ürünü içerisine alan indirim bülteni vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmaya kararlı gibi gözüküyor.

BİM marketlerinde yer alan indirim ürünleri için her ne kadar geçerli olduğu tarih tam olarak belirtilmemişse de bu kampanyada yer alan ürünlerin başladığı gün tükenmesi de oldukça normal. Zira vatandaşların bu kampanyalara gösterdikleri ilgi bundan önceki dönemlerde de yoğunluğu beraberinde getirmişti. Her daim evlerde bulunması gereken ürünleri oldukça makul fiyata satmayı planlayan BİM’in 16 Ocak itibariyle indirimde olan ürünlerini de gelin beraber inceleyelim.

16 Ocak 2018 BİM İndirimli Ürünler

Cumhuriyet markası taşıyan 500 gramlık kangal sucuğun raflarda yer alan fiyatı sadece 22,90 lira. Yine 10 dilimlik olan salamın fiyatı da 1,50 liradan satışa sunulmuş durumda. Kavurma tadını bayram harici de yaşamak isteyenler için özel paketlenmiş olan 250 gramlık ürün sadece 14,50 lira. Namet ürünlerinin en çok ilgi görenlerinden birisi olan Hindi füme de marketlerde yerini almış durumda. Bu ürünün fiyatı ise 3,75 lira. Yine aynı markanın hindi sosisi de 2,50 lira gibi oldukça cüzi bir miktara kendine alıcı bekliyor.

İlkgün markasına sahip olan ve karadut ve çilek seçenekleri bulunan kavanoz reçellerin reyon fiyatı 6,25 lira olarak belirlenmiş vaziyette. Bu ürünlere ek olarak yine aynı markanın kuşburnu, kayısı, kızılcık ve erik marmelatları da 4,75 liradan kendisine alıcı bulmak için hazır konumda bekliyor. Şeker ilavesiz olan ve farklı markaya ait olduğu görünen ahududu, çilek ve böğürtlen reçelleri de BİM içerisinde indirime giden ürünler arasında yer alıyor. Bu kahvaltılık ürünlerin raf fiyatı ise 6,95 lira olarak değiştirilmiş durumda. Seğmen firmasının üretmiş olduğu süzme balın fiyatı ise 14,75 liradan reyonlara yerleştirilmiş vaziyette.

Kahvaltıların vazgeçilmezi olan Peripella kakaolu fındık kreması da indirime giden ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünün reyonlara yerleştirilmiş etiket fiyatı 8,45 lira. Serel markasına sahip olan iki pekmez çeşidi de indirim kapsamında alınabilecek ürünler arasında yer alıyor. Tahin pekmezi 14,75 lira olarak belirlenirken, normal pekmez ise 9,90 liradan satışa sunuluyor.

Gıda takviyesi pek çok yağ çeşidinin de 16 Ocak tarihli indirim bültenine girdiğini hatırlatmak fayda var. Bu ürünlerin de fiyatı 17,95 lira. Kahvaltılık alışverişi yapmak isteyenlerin aradığı her şeyi bulabileceği BİM marketleri hemen hemen her il ve ilçede yer alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi indirimlerden yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir, zira ürünlerin tamamı stoklar ile sınırlandırılmış durumda.