home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

17 Mart Şok Aktüel 2018

17 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 17-20 Mart tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

17-20 Mart Şok İndirimli Ürünleri

Philips markasının oldukça pratik kullanımı olan ve her erkeğin ihtiyacı doğrultusunda kullanabileceği traş makinesi haftanın ön plana çıkan ürünlerinden. Bu ürünü temin etmeniz için gereken miktar ise 119 lira. Kredi kartı ile ödemek isteyenler için de taksit seçeneği bulunuyor.

CVS markasının saç ve sakal düzeltme makinesi de her gün traş olmak zorunda kalanların dertlerine uygun çözümü sunuyor. Bu ürüne sahip olmak için 22,30 lira ödemeniz yeterli olacaktır.

S-link markasının 5’li prizi 14,90 lira, oyuncak arabalar ise sadece 11 liralık fiyat etiketleri ile market arabanıza girebilecek nitelikte ürünlerden bazıları.

Cem markasının sahan tava çeşitleri de şok aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş durumda. Büyükten küçüğe pek çok çeşidini bulabileceğiniz bu tavaların fiyatı ise 16,90 lira olarak dikkat çekiyor.

Merda markasının kızartma tavası 19,90 lira, emaye cezve çeşitleri ise 19 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi aynı paket içerisinde de alabilirsiniz. Kahve ve çay yapımında sık sık kullanılan french press ürünü 9,35 lira, emaye sakraç 29,90 liradan satışa çıkıyor.

Farkl ırenk ve modelleri içerisinde bulunduran pratik süzgeçler 4,95 lira, kare biçiminde olan saklama kabı modelleri ise 6,35 liralık fiyat etiketleri ile her ihtiyaca cevap verecek kalitede ürünlerden bazıları olarak ön plana çıkmış durumda.

Keramika markasının farklı renk ve çeşitleri barındıran çerezlik modelleri 2,95 lira, hemen hemen her yemekte kullanılan havucun kilosu 1,25 lira, patates ise sadece 0,99 liradan satışa çıkan ürünlerden bazıları.

25 TL ve üzeri alışverişlerinizde de sizleri bekleyen özel indirimler şok marketlerinde sizleri bekliyor olacak. Colgate markasının Max White One diş macunu da bu indirim kapsamında yer alan ürünlerden. Bu ürünü almak için ödemeniz gereken miktar sadece 6 lira. Yine Namet markasının kangal sucuğuna da bu indirim kampanyası ile sadece 8 liraya sahip olabileceğinizin altını çizelim.

Hafta sonu fırsatlarından sorunsuz yararlanmak gibi bir isteğiniz varsa da alışverişinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye edebiliriz.