home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

2 Mart Bim Aktüel 2018

2 Mart Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yani ayın yaklaşması ile beraber aktüel kampanyalarını yayımlamaya devam ediyorlar. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, atıştırmalıklardan sebze meyve ürünlerine, oyuncaklardan mutfak aletlerine kadar oldukça geniş bir çerçeveye yayılan indirim günlerinde vatandaşların ucuz ve kaliteli alışveriş yapması ana ilke olarak belirlenmiş durumda.

Oldukça fazla sayıda ürün üzerinde fiyat değişikliği yapan marketlerin başında da bim geliyor. Bim aktüel bülteninde yer alan indirimli ürünler ile beraber müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına doğrudan karşılık verilecek seviyelerde olduğu da açıkça görülüyor. Şimdi bim’in 2 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan aktüel bültenine hep beraber göz atalım.

2 Mart Bim İndirimli Ürünleri

Soley markasının çift kişilik lastikli çarşaf takımı 32,90 lira, ortopedik yastık 29,90 lira, bay ve bayan bornoz çeşitleri ise 29,90 liralık etiketleri ile haftanın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. 2’li banyo halısı 24,50 lira, bayan triko kazak çeşitleri ise 19,90 liradan müşterileri ile buluşmak için hazır durumda bekliyor olacak.

Çocuk bornoz çeşitleri 19,90 lira, bay bayan eşofman altları 22,50 lira, çocuklar için üretilen eşofman altları 14,90 lira, Soley markasının silikon yastıkları ise 9,90 liralık etiketleri ile her alışveriş sepetine girebilecek ürünler arasında yer alıyor.

2’li yüz havlusu ve banyo havlusu çeşitlerini temin etmek için de bim marketlerine gitmeniz gerekiyor. Bu ürünlerin her birinin fiyatı 11,50 lira. Kaydırmak ayak paspası da yine market reyonlarında yerini almış durumda. Farklı renk ve desenler ile satışa çıkarılan bu ürünün fiyatı ise 4,95 lira.

Fakir markasının dikey elektrik süpürgesi 109,90 lira, Chef’s markasının ızgara tavası 75 lira, Trust markasının taşınabilir şarj aleti çeşitleri ise 49,90 liralık etiketleri ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Trust markasının mikrofon ayaklığı 17,50 lira, led ışıklı olarak dizayn edilen çocuk kol saati çeşitleri 17,50 liradan satışa çıkıyor.

Farklı kat çeşitleri ile dikkat çeken saklama bölmeleri 44,90 lira, Dolli markasının oyuncak çeşitleri 22,50 lira, Akyıldız markasının farklı tava çeşitleri ise 24,50 liradan satışa çıkmış ürünlerden sadece bazıları.

5’li dökme saklama kapları 10,90 lira, çocuklar için üretilen tabureler 7,50 lira, çizilmez tava çeşitleri 9,90 lira, yuvarlak tabak çeşitleri ise 2,95 liralık fiyat etiketleri ile müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler arasında yer alıyor.

2 Mart 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim aktüel bülteni her anlamda müşterilere oldukça farklı alışveriş seçeneklerini de sunuyor olacak. Stoklar ile sınırlı olacak olan indirimli ürünleri temin etmek istiyorsanız ilk günden itibaren market raf ve reyonlarını da ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Hemen hemen her ihtiyaca cevap verecek nitelikte bulunan indirimli ürünlerin fiyat etiketlerinde yaşanacak olan değişimler de müşterilerin yüzlerini güldürecek seviyede yer alıyor.