home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

20 Haziran Şok Aktüel 2018

20 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Şok marketleri de 20-26 Haziran arasında yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber tatil planları yapanları sayısı da bir hayli artmış gibi gözüküyor. Dolayısı ile tatil hazırlığı yapanların belirli alışveriş malzemelerine ihtiyaç duymaları da son derece normal. Şok aktüel bülteni de yakın zaman içerisinde alışverişe çıkacakları düşünerek epey önemli bir işe imza atmış durumda. Şimdi o yazlık ürünleri beraber inceleyelim.

Aqua markasının oldukça ihtiyaç duyulan su arıtma cihazı şüphesiz ki haftaya damga vuran ürünlerden bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Su kesilmelerinden etkilenmeyen, 5 filtresi bulunan ve 6 aşamalı olarak suyu sizle ulaştıran bu ürün için ödemeniz gereken ücret ise 299 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürünün 2 yıl garantili olarak satıldığını da belirtelim.

Katlanabilir olan, Simkor markasına ait mangal çeşitleri şok raflarında yerini alıyor. Bu mangal için ödemeniz gereken fiyat ise 39,90 lira. 6’şar adet kaşık, çatal, bıçak, tabak ve bardak, 2 tane de kaseyi içerisinde barındıran 32 parçalık piknik seti ise 14,90 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bülteninin gözde ürünleri arasında yerini almış durumda.

Kanaviçe markasının %100 pamuk olan kurulama bezi 3,95 lira, Borcam markasının yuvarlak tepsisi 14,90 lira, farklı modeller halinde satılan tabureler ise 7,95 liralık etiketleri ile beraber her alışveriş ihtiyacını gidermek için şok raflarında yerlerini almış durumdalar.

20-26 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Pilsan markasının dış bahçelerde kullanım imkanı veren kaydırağı 59,90 lira, maksimum 100 kiloya kadar ağırlık imkanı veren salıncak 34,90 lira, farklı renkler halinde satılan 1 litrelik termoslar 16,90 lira, alüminyum iç kaplaması bulunan ve hemen hemen her ürünü içerisinde taşıyabileceğiniz termos çantalar ise 19,90 liralık fiyatları ile dikkat çekiyor.

Farklı renk ve desenler halinde satışa sunulan piknik örtüsü çeşitleri de haftanın ilgi gören ürünleri arasında. Bu örtüyü hem masalarınız hem de yer sofralarınız için kullanabilmeniz de mümkün. 11,90 liralık fiyatı da oldukça cazip bir ürünü sizler ile buluşturuyor.

54 parça halinde satılan ahşap denge blokları beraber oyun oynamak isteyenler için satışa sunulmuş durumda. Bu ürüne sahip olabilmek için ödemeniz gereken ücret 9,95 lira. Hayvanlar, taşıtlar, meyveler ve sebzeleri ile ilgili eğitici kutu oyunları da 9,95 liralık fiyatı ile şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.