home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

20 Şubat Bim Aktüel 2018

20 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarını birer birer yayımlamaya devam ediyorlar. Özellikle bim gibi oldukça fazla mağazası bulunan firmaların indirime gittiği ürünlerin de çeşitliliği müşterilerin yüzünü güldürecek cinsten olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Hemen hemen her ihtiyaca doğrudan cevap verecek nitelikte ürünleri indirim kapsamına sokan bim aktüel kampanyası bu anlamda da müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açıyor.

20 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan bim aktüel indirimi de ürünlerine ait detayları müşterileri ile paylaşmış durumda. Gelin bu tarihten itibaren yararlanabileceğiniz indirimli ürünlerin detaylarını beraber inceleyelim.

Barilla markasının penne rigate makarna çeşidi 1,85 lira, lazanya ürünü 9,75 lira, burgu makarnası 1,85 lira, spagetti makarnası yine 1,85 liradan satışa çıkan indirimli ürünler arasında kendisine yer buluyor.

Tagliatelle makarna çeşitleri de market içlerinde yerini alıyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 9,75 lira. Makarnaları sos ile beraber yemeyi sevenler için market raflarında oldukça farklı çeşnileri barındıran soslar yer alıyor. Pesto sos 8,50 lira, napoliten sos 8,50 lira olarak reyonlarda müşteriler ile buluşmak için bekler konumda olacak.

Pennette rigate kalem makarna 2,25 lira, 250 gram tortellini 10,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber müşterilerin alışveriş sepetlerine girebilecek nitelikte ürünlerden sadece bazıları olarak dikkat çekiyor.

Ena markasının sızma zeytinyağı 9,85 lira, Pellegrino markasının mineralli maden suyu 4,25 lira, Tukaş markasının rendelenmiş ve pratik olarak kullanılabilecek rende domatesi 2,45 liradan satışa çıkıyor.

Orkide markasının 4,5 litrelik Ayçiçek yağı 23,90 lira, makarnalarda veya pizza yapımlarında kullanılması mümkün olan rende mozzarella peyniri 4,75 lira, yine oldukça farklı tadı ile dikkat çeken ve bu tür yemeklerin vazgeçilmezi olan parmesan peynirinin 100 gramlık ürünü de 6,25 liradan kendisine alıcı bekleyen indirimli ürünler arasında yer alıyor.

Her an atıştırmalık olarak yenebilecek olan kurabiye çeşitleri de bim aktüel indirimlerinin bir numaralı ürünleri arasında kendisine yer bulmuş durumda. Bademli ve meyveli olarak iki farklı çeşide ev sahipliği yapan bu kurabiyeleri temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 4,95 lira.

Dost markasının 200 gramlık krema ürünü de 3,10 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünü her daim bim marketlerinden alabilmek mümkün seviyede yer alıyor.

20 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirim günlerinin ne zaman biteceği net olarak belirtilmese de bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Alışveriş ihtiyaçları konusunda belirli ürünleri temin etmek isteyen vatandaşların bu işlerini son güne bırakmamaları da tavsiye edebileceğimiz noktaların başında geliyor.

Özellikle makarna, makarna sosu, farklı peynir çeşitleri ile dikkat çeken indirim bültenine ait detaylara içeriklerimizde yer alan görseller üzerinden ulaşabilirsiniz.

  


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün