home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

21 Şubat Şok Aktüel 2018

21 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Pek çok ürünü kapsamı altına alan indirim günlerinde yer alan ürünler vatandaşlara hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını da sonuna kadar açmayı ilke edinmiş durumda.

Temizlik ürünlerinden giyim malzemelerine, oyuncaklardan mutfak araç gereçlerine kadar oldukça geniş yelpazeye yayılmış olan indirim ürünleri vatandaşların da yüzünü güldürecek cinsten olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Hemen hemen bütün ihtiyaçlara cevap verecek kalibrede olan şok aktüel bülteni de müşterilerin beğenisine sunulmuş durumda. 21-27 Şubat arası geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünleri gelin beraber inceleyelim.

21-27 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Sinba markasının dijital baskülü 24,90 lira, fantom markasının son teknoloji ile donatılmış olan elektrik süpürgesi 219 liralık fiyat etiketleri ile dikkat çekiyor. Bu ürünlerin garanti kapsamında olduğunu ve kredi kartlarına özel taksit imkanları ile satıldığını da belirtmemiz gerekiyor.

Katlanabilir kanatlar, tekerli ayaklıkları ile beraber 3 katlı kurutmalık 79,90 lira, banyo paspası 5,95 lira, döner mekanizmalı temizlik seti 24,90 liradan satışa çıkan ürünler arasında yer alıyor.

Örgü desenli tuvalet fırça takımı 6,95 lira, örgü desenli kapaklı kutu 8,95 lira. Bu kapaklı kutu ürününü kirli kıyafet sepeti olarak da kullanabiliyorsunuz.

Tefal markasının buharlı ütüsü 99 lira, kirli sepeti de dahil olan banyo dolabı 169 liralık etiketleri ile vatandaşların ilgisini çekecek ürünlerden bazıları. Bu ürünler için de kredi kartına taksit imkanları ve garanti kapsamında özel fırsatların olduğunu belirtelim.

Farklı çeşitleri olan banyo havlusu 12,90 lira, 2’li el yüz havlusu 12,95 lira, örgü desenli kare çamaşır sepeti 14,90 lira, masfallı duş seti 12,90 lira ve çocuklar için tasarlanan oyun hamuru seti de yine 12,90 liralık satış etiketi ile şok raflarında yerini almış durumda.

Sebze ürünlerinde de indirime giden şok marketler zincirinde havucun kilosu 0,99 lira, kabağın kilosu ise 2,99 liradan satışa çıkıyor. Çocukların sık sık tercih ettiği Ülker markasının çikolata atıştırmalıkları 6,95 lira, dondurulmuş peynirli ve kıymalı pide 9,25 liradan satışa çıkıyor.

Çaykur markasının tiryaki çayı 23,95 lira, Lipton markasının altın harman demlik poşet çayı 10 lira, 3’lü Superfresh ton balığı ise 9,90 liralık etiketleri ile alışveriş sepetlerinde yerini alabilecek nitelikte ürünler arasında.

Omo’nun çamaşır deterjanı 31,50 lira, Prima markasının bebek bezi çeşitleri 42,90 lira, Bingo’nun yumuşatıcı 11,95 lira, bebekler için ıslak havlu çeşitleri ise 3,15 liradan satışa çıkıyor.

25 liralık alışverişlerinizde de şok marketleri size özel indirimler sunmaya devam edecek. Bu indirimlerden sorunsuz yararlanabilmek için şok marketlerini düzenli olarak ziyaret etmeni gerektiğinin altını çizelim. Şok reyonlarında yer alan indirimli ürünler ile ilgili daha ayrıntılı bilgileri içeriklerimizde yer alan görseller üzerinden ulaşabileceğinizi de söylemek gerekiyor.