home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

21 Temmuz Şok Aktüel 2018

21 Temmuz Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 21 Temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

2 yıl garantili olarak satılan, dayanıklı ve silinebilir başlığı bulunan ve ahşap ayaklara sahip olan mini abajur 29,90 liralık fiyatı ile beraber haftanın en çok dikkat çekici ürünü olarak şok aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş durumda.

Fermuarlı olan ve farklı desenlere sahip olması ile beraber evin her köşesinde kullanım imkanı sunan 2’li yastık kılıfı 7,95 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünün %100 pamuk olduğu bilgisinin de altını bu noktada çizmek gerekiyor.

21 Temmuz Şok İndirimli Ürünleri

Fantom markasının duvara monte edebilme özelliği olan, kablo sarma aparatı bulunan, 1 litrelik toz torbasına sahip ve 3 senelik garanti ile beraber satılan elektrikli süpürge de haftanın ilgi çekici olan ürünlerinden. Bu ürünü temin edebilmek için ödemeniz gereken ücret ise 89,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Farklı model ve desenleri bulunan iki gözlü çekmece 12,90 lira ve farklı özellikleri bulunan çekme düzenleyici ürün ise 7,95 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Farklı renkleri ve desenleri bulunan, banyo, mutfak ve kapı önlerinde kullanabileceğiniz Wellsoft kaymaz paspaslar 5,95 liralık fiyatı ile beraber oldukça dikkat çekici ürünler arasında yer alıyor.

Go Kidy markasının çocuklara yönelik olarak üretmiş olduğu oyuncaklar da şok marketlerinde satışa sunuluyor. Hemen her yaz ayının vazgeçilmez oyuncaklarından biri olan su tabancası 9,95 lira, 3’lü köpük balon 3,95 lira ve köpük tabanca ve yedek köpüğü olan paket ürün ise 11,90 liralık fiyatları ile beraber alışveriş ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte.

Şok marketleri farklı kampanyaları ile beraber de müşterilerinin yüzünü güldürmeye bu hafta sonu da devam edecek gibi gözüküyor. 25 lira ve üzerinde yapacağınız her alışveriş için farklı ürünlerin ucuz hallerine kavuşmanız da mümkün olacaktır. Cif markasının tüm yüzeyler için jel temizleyicisi ve sprey paketi 12 liralık etiketi ile sizin olabiliyor.

Sütaş markasının tost peynirinin de normalde 16 lira olan fiyatı kampanyadan yararlanmak isterseniz sadece 9 liraya alışveriş sepetlerinize girebilme özelliğine sahip olan ürünler arasında yer alıyor.