home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

22 Aralık A101 Aktüel 2017

22 Aralık A101 Aktüel 2017 Ürünleri

22 Aralık A101 Aktüel 2017

81 il ve 890 ilçede yer alan mağaza zinciri A101’de indirim kampanyaları da hız kesmeden devam ediyor. Özellikle yeni yıl haftasında bazı ürünlerde indirime gitmeyi hedefleyen marketler zinciri bu uygulamasını yayımladığı aktüel bültenleri ile beraber vatandaşlar ile de buluşturmuş konumda yer alıyor. Gıda maddelerinden giyime kadar pek çok üründe ucuz alışverişin kapılarını müşterilerine açan A101’in indirim yaptığı ürünleri gelin yakından inceleyelim. 16-22 Aralık tarihlerini kapsayan aktüel bülteni de sayfamızın içeriğinden bulabilirsiniz. Kampanyada yer alan ürünlerin stoklar içerisinde sınırlı kaldığını ve bu indirimlerden yararlanmak için geç kalmamanız gerektiğini de tekrar hatırlatmak gerekiyor.

16-22 Aralık İndirim Bülteni

A101 kampanyasının göze en çok çarpan ürünü sucuk, yoğurt ve bayan iç çamaşırları diyebiliriz. İkbal dana parmak sucuk market raflarında kendisine 5,25 liradan etiket bulmuş durumda. Hem göze hem damağa hitap eden sucukların satış oranlarında patlama yaşatacağı neredeyse kesin gibi. Bir diğer indirimde olan ürün ise yoğurt. Pınar, Torku ve Yörsan’ın büyük boy yoğurtları reyonlarda 3,15 liradan satışa sunulmuş vaziyette. Bayanların en çok önem verdiği atlet ve slip takım ise oldukça dikkat çekici bir fiyata etiketine sahip. Silk&Blue markasına ait olan dantelli iç çamaşırı takımı 7,95 liradan müşteriler ile buluşmak için hazır durumda bekliyor.

Son zamanların gençler arasında en çok tüketilen ürünlerinden bir tanesi de Benim’o çikolataları. A101 mağazası da bu tüketime kayıtsız kalmayarak ürün üzerinde ciddi bir indirim kampanyası düzenlemiş. Çikolata kaplamalı bisküvinin raf fiyatı sadece 2,95 lira. Yine kahvaltıların ve ara öğünlerin vazgeçilmezi konumunda bulunan kruvasanlar da marketler zincirinin popüler ürünlerinden bir tanesi.

Fransızların sabah kahvaltılarında sıklıkla tükettiği kruvasana yeni bir soluk getirerek çikolatalısını üretmeye başlayan mağaza bu üründe yaptığı ciddi indirim ile de dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. 300 gram olan kruvasan paketinin fiyatı sadece ve sadece 4,25 lira. Emin olun Fransa’da oldukça ucuz bir mağazada bile bu fiyata bu ürünü temin etmeniz mümkün değil. Hem tatlı yapısı hem de karın doyurucu özelliği ile ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bu ürünleri aldığınız zaman muhtemelen 10 TL alışveriş kotanızı da doldurmuş olacaksınız. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Finish’in temizlik ve bakım setini sadece 9,95 liraya alabiliyorsunuz. Bu ürünün indirim olmadan önceki fiyatı 22,90 lira. Yani 10 liralık alışverişinizle beraber bu ürünü yarı fiyatına sepetinize ekleme şansı da sizleri bekliyor olacak.

Beyaz peynir, salam, kahve çeşitleri, şampuanlar üzerinde de ikincisini yüzde 50 indirim ile alma şansınızı gösteren ibare A101 raflarında sizleri bekliyor olacak. Oldukça maliyetli ve kaliteli bir alışverişin kapılarını sizlere sonuna kadar aralamış durumda olan mağazalar zincirinin en yakın zamanda ziyaret edilmesi gerektiğini de tekrar hatırlatalım. Zira ürünler zaman zaman aşırı talepten ötürü çok çabuk şekilde tükenebiliyor.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün