home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

22 Mart Hakmar Aktüel 2018

22 Mart Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Hakmar marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 22 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

22 Mart Hakmar İndirimli Ürünleri

Mehtap markasının oldukça fazla sayıda tava ve tencere çeşidi hakmar aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş durumda. Ebru desenli granit sahan tavası 14,95 lira, klasik granit tava 19,95 lira, granit tencere çeşitleri 29,95 liralık fiyat etiketleri ile market reyonlarında sizleri bekliyor olacak.

Hemen hemen herkesin ihtiyacı olan dekoratif çalışma masası 99,90 lira, seramik tabanlı olivya ütü 79,95 lira, Akel markasının oldukça eskilerden gelme alışkanlıklara ışık tutan davul fırını ise 84,90 liralık etiketleri ile haftanın dikkat çeken ürünlerinden bazıları.

Banyolarınızda kullanabileceğiniz ve üzerine eşya koyabileceğiniz köşelik 24,90 lira, metal bulaşıklık 24,95 lira, bölmeli saklama kabı çeşitleri ise sadece 9,95 liradan satışa sunulmuş durumda. Granit tencerelerin farklı renklere sahip modelleri 9,95 lira, saksı çeşitleri ise 5,90 liradan hakmar raflarında müşterilerini bekliyor olacak.

Haftanın önerisi kısmı da pek çok ürünü barındırıyor. Mahmood markasının 3’ü 1 arada kahve çeşitleri 12,95 lira, Ruffles ve Lays cips çeşitleri 3 lira, kraker atıştırmalıkları 2 lira, Bani markasının meyveli içecekleri ise 0,60 liradan hakmar aktüel bülteninde yerini alıyor.

Bu denli fazla ürüne ev sahipliği yapan hakmar marketlerinde ürünlerin detaylarını bulacağınız fazla sayıda görselin paylaşılmaması ise müşterilerin alışverişlerini biraz daha sıkıntıya sokabilecek seviyede yer alıyor. Ürünlerin detaylı bilgileri ve genellikle teknolojik araç ve gereçlerde bakılması gereken model özellikleri de market tarafından kullanıma açılmayan durumların arasında.

Müşterilere ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açmayı başaran hakmar marketlerinde indirim kapsamına sokulan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmanız halinde bu indirimlerden sıkıntısız bir şekilde yararlanamayacağınızın da altını çizmemiz gerekiyor. 22 Mart itibari ile başlayacak olan indirim günlerinde yer alan ürünler her alışveriş sepetine girebilecek niteliklere sahip olduğunu da hatırlatalım.

Bu denli fazla ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinden mutlaka yararlanmanız gerektiğini ve ürünlerin görsel hallerine içeriklerimizden ulaşabileceğiniz bilgisini de verelim. Hakmar marketlerinde başlayan indirim ürünleri için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün