home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

23 Haziran Şok Aktüel 2018

23 Haziran Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin ileri gelen marketlerinde yaşanan indirim günlerinin sıklığı son derece dikkat çekici boyutlara ulaşmış durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden saç boyalarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 23 Haziran’da başlayıp 26 Haziran’a kadar devam edecek olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim. Özellikle teknolojik ürün ve ev aletleri arayanlar için bu aktüel bülten oldukça faydalı olacaktır.

Kawai markasının neredeyse her türlü teknolojik ihtiyacınıza cevap verecek niteliğe sahip multimedya seti haftanın en çok dikkat çeken ürünlerinden. Araçlar için düzenlenen bu setin içerisinde geri görüş kamerası da hediye olarak bulunuyor. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 329 lira.

23 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Kadife dokudan yapılmış olan araç boyun yastığı 9,95 lira, Group markasının elektrikli dik süpürgesi 89,90 liradan şok aktüel bülteninde yer alan ürünlerden bazıları. Visko markasının ortopedik yastığı 24,90 lira, tek kişilik sıvı geçirmez alez 10,90, çift kişilik sıvı geçirmez alez ise 15,90 liradan satışa çıkacak olan ürünlerden.

Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü 29,90 lira, tek kişilik yatak örtüsü 24,90 lira, farklı renk ve modellerde olan biyeli minder çeşitleri 7,95 lira, 52 tel pamuklu kumaştan yapılmış olan ve farklı renklere sahip dolgulu minderler ise 3,95 liralık fiyatları ile şok aktüel bülteninde dikkat çeken ürünlerinden.

Dar kalıplı bir şekilde üretilen ve S-M-L-XL bedenleri bulunan kadın taytları 14,90 lira, 36-44 numara aralığında olan ve günlük giyilebilecek renk ve modele sahip olan bay ve bayan ayakkabılar ise 29,90 liralık fiyatları ile hemen hemen her alışverişe ihtiyaç verecek niteliğe sahip ürünlerden.

Go Kidy markasının farklı araç modellerini içeren oyuncak sürtmeli arabaları 9,95 liralık fiyatları ile beraber sizlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Şok marketleri 25 lira ve üzerinde yapacağınız alışverişler için de farklı indirimleri sizler ile buluşturmayı planlıyor. Belirtilen fiyatı geçtiğiniz her alışverişinizde Blendax markasının yasemin özlü, kepeğe karşı şampuanları sadece 5 liralık fiyatlar ile sizin olabilir. Aynı şekilde Algida markasının maraş usulü dondurmaları da bu indirimden yararlanan ürünlerden. Bu ürün de 6 liralık fiyatı ile oldukça dikkat çekici olmaya devam edecek gibi.

Ayrıca haftanın yemeği olarak gösterilen barbunya yemeğini yapmak için alacağınız barbunya ve domateslerin kilogram fiyatları da oldukça uygun durumda.