home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

25 Ocak Hakmar Aktüel 2018

25 Ocak Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Süper market zincirlerinin Ocak ayına ait indirim bültenleri her geçen gün yayımlanmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen market zincirleri hem ucuz hem de kaliteli alışverişi müşterilerine sunmak için birbirinden farklı ürünleri indirim kapsamına sokarak vatandaşları mutlu etme noktasında önemli bir başarıya da imza atıyorlar.

Belirli günleri kapsayan ve stoklar ile sınırlı olan bu indirim kampanyalarından sorunsuz bir şekilde yararlanmak için takip etmeniz gereken bazı önemli detayların var olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor. Özellikle marketlerin belirlediği tarih aralığı ve indirim etiketini taşıyan ürünleri doğru tespit etmek gerekiyor.

Bazı marketlerin indirim günleri belirli zaman aralıklarını kapsarken, bazıları ise günlük olarak farklı ürünlerinde fiyat değişimi yapabiliyorlar. Hakmar marketler zinciri de 25 Ocak’tan itibaren geçerli olacak olan indirim kampanya bültenini vatandaşlara resmi olarak duyurmuş konumda yer alıyor. Farklı ürünlerde yapılan indirimlerin detaylarını gelin beraber inceleyelim.

25 Ocak Hakmar İndirimli Ürünler

Sinba markasının oldukça kullanışlı olan elektrik cezvesi 32,90 lira, yine aynı markanın elektrikli süpürgesi ise 139,90 liradan satışa sunulmuş durumda. Her türlü sebze ve meyveyi soymanızı kolaylaştıracak olan dönerli soyacak 7,95 liradan, mikrofonlu kulaklık 25,90 liradan, şarjlı ışıldak ise 14,95 liradan hakmar raflarında yerini almış vaziyette.

Hemen hemen bütün çerezlerinizi koyabileceğiniz çerezlik çeşitleri ise sadece 1,95 liradan reyonlarda siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor. Farklı renk ve desenler ile çeşitlendirilen pasta servis seti 9,90 liraya alıcı buluyor. 2’li şekilde satılan çerçeveler de market tarafından indirim kapsamına sokulan ürünler arasında yer alıyor. Bu çerçevelere sahip olmak isteyenlerin 10,95 lirayı gözden çıkarmaları gerekiyor.

Hakmar tarafından belirlenen haftanın ürünlerinde ise Rençber markasına ait olan şeker fasulye bulunuyor. Bu ürünün raf fiyatı 8,95 lira, yine aynı markanın bulgur şehriyesi ise 2,45 liradan satışa sunuluyor. Tatlı atıştırmalıklar için raflara konan gofret çeşitleri de 3,45 liraya reyonlarda yerini alıyor.

Gıda ürünlerinin yanı sıra giyim sektörüne ait ürünlerde de indirim fırsatları oldukça cazip hale getirilmiş durumda. Erkekler için spor mont 49,95 lira, yine erkekler için boğazlı kazak 24,95 liraya market raflarında siz müşterileri bekliyor olacak.

Farklı renklerde bayan iç çamaşırı takımları 12,95 lira, çocuk taytlar ise 6,95 liralık etiketleri ile reyonlarda vatandaşların beğenisine sunuluyor. Son zamanların gözde sporlarından olan pilates topu da hakmar tarafından 24,95 liralık etiket fiyatı ile haftanın ürünleri arasında gösteriliyor.

Çocukları da görmezden gelmeyen hakmar oyuncak ürünlerinde de indirime gidiyor. Erkek çocuklar için oyuncak jeep 14,95 lira, kız çocukları için stil oyuncağı 24,95 lira, yine çocukların yapabileceği puzzle çeşitleri de 3,95 liraya alıcı bekliyor. Çocuklarına battaniye almak isteyen ebeveynlerin dikkatini çekecek ürün ise bebe battaniyeleri. Bu ürünün fiyatı da 24,95 lira olarak belirlenmiş durumda.