home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

26 Aralık Bim Aktüel 2017

26 Aralık Bim Aktüel 2017 Ürünleri

Yılbaşına sayılı günler kala market zincirleri de fiyatlarında önemli indirimleri müşterileri ile buluşturma yolunda adım atıyorlar. Market zincirlerinin en büyüklerinden biri olan BİM’de yeni yılı evinde geçirecek olanlara özel fiyatlar ile birçok ürününde kampanya yapmış durumda. 26 Aralık tarihinden itibaren geçerli olacak indirim kampanyasının aktüel broşürleri de firma tarafından yayımlanmış durumda.

Hemen hemen her il ve ilçede merkezi konumlarda kendisine yer bulan BİM kampanyaları sayesinde müşterilerine daha güzel bir yeni yıl akşamı geçirtmeyi de ilke haline getirmiş halde yer alıyor. Şüphesiz ki bu özel geceyi evde kutlayacak olanlar için çoğu gıda malzemesi de lazım olan listelerde yer almaya başladı.

Kuruyemişler, cipsler, alkolsüz içecekler, çikolatalar gibi pek çok atıştırmalığın bir arada indirime gittiği BİM mağazalarının raflarının kısa süre içerisinde boşaltılması da oldukça normal bir gelişme. Gelin indirime giden ürünlerin daha detaylı halini beraber inceleyelim. Özellikle farklı marketlerde daha yüksek fiyatlara bulabileceğiniz ürünlerin bir çoğunu BİM üzerinden daha ucuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Zira marketin de en büyük amacı ucuz ve kaliteli alışverişi her seviyeden insana sunmak.

Kokteyl kuruyemişin herkesin evinde bulunması gerekiyor, özellikle yeni yıl akşamlarında. Çiğ markasının karışık kuruyemişleri BİM raflarında 11,50 liradan satışa sunulmuş durumda. Eğer kuruyemiş çeşitlerini ayrı ayrı almak istiyorsanız bunun da çözümü düşünülmüş vaziyette.

Örneğin Dakota çekirdek sadece 4,50 lira. Kızartılmış yer fıstığı ise 2,75 liradan reyonlarda yerini almış konumda bulunuyor. Party marka mısır cipslerinin ortak fiyatı ise 3,75 lira. Etiket fiyatlarının en belirgin olanı ise avantajlı paketler de ortaya çıkıyor. Misal olarak bir cips ve kuruyemiş çeşidi alırsanız bunun fiyatı sadece ve sadece 4,25 lira. Hangi kampanyadan nasıl yararlanacağınızı düşünmek ise siz müşterilerin inisiyatifine sunulmuş durumda.

Son zamanların en moda peynir çeşitlerinden biri olan parmesanın en ucuz olanı BİM içerisinde yer alıyor. Parça halinde satılan ve 5,75 liradan raflarda yerini alan ürünün taliplisi de oldukça fazla. Yine Fransızların ünlü peyniri olan rokfor çeşidi de 4,95 liradan kendisine alıcı bulmayı bekliyor.

Yılbaşını gecesini evde geçirecek olanlar için hazırlanan mezeler de günlük olarak taze bir şekilde reyonlara konuluyor. Eğer acılı ezme, humus, nohut salatası, haydari çeşitlerini tercih edeceksiniz BİM raflarında bu ürünleri 2,75 liraya temin etmeniz mümkün. Sayısız meze çeşidinin aynı raflarda sizleri beklediğini de hatırlatmak gerekiyor. Kaba bir hesap ile beraber 12-14 lira arasında 4 çeşit taze mezeye sahip olabilme şansınız mümkün.

Taze meyvelerden ananas 6,45 liradan, nar ise 3,45 liradan meyve reyonlarında siz müşterileri bekliyor olacak. Yine kivi sevenler de BİM tarafından unutulmamış. Yeşil mucizeyi almak için ödemeniz gereken meblağa ise 5,75 lira. Oldukça ucuz yollu bir alışveriş için kataloglara göz atmanızı öneririz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün