home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

26 Mayıs Şok Aktüel 2018

26 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 26-29 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

26-29 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

Hemen hemen herkesin tercih edebileceği rahatlığa sahip olan armut koltuklar birbirinden farklı boyutları ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumdalar. Bu armut koltukların en büyük boyuna sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 49,90 lira olarak belirlenmiş durumda.

Kumtel markasının oldukça kullanışlı olan ve herkesin boyuna göre ayarlanabilen elektrikli ayaklı ızgara modeli haftanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor. Bu ürüne sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 69,90 lira. Kawai markasının HD uydu alıcısı da şok reyonlarında yerini almış durumda. Bu ürünün üzerinde yer alan fiyat ise 59,90 lira. Ayrıca bu ürün için 2 yıl garanti kapsamının olduğunun da altını çizelim.

2 yıl garantili metal ayaklı katlanabilen masa 59,90 lira, plastik sandalye çeşitleri 16,90 lira, tabureler 7,95 liralık fiyatları ile oldukça cazip bir alışverişin kapılarını açıyor. Güneş enerjisi ile beraber çalışan ve 2 yıl garantisi bulunan solar bahçe aydınlatması ise 9,95 liralık fiyatı ile şok aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünler arasında.

Çamaşır kurutmalık 24,90 lira, farklı renk ve desenlerde olan dolgulu minderler 3,95 lira, çocuklar için son derece pratik kurulumu olan kaydırak 59,90 lira ve Pilsan markasının oldukça fazla sayıda topu 9,95 liralık fiyatları ile şok reyonlarında müşterilerini bekliyor olacak.

Ramazanın gelmesi ile beraber şüphesiz hem iftar hem de sahur vakitlerinde pişirilecek yemekler konusunda da çeşitliliğe ihtiyaç oluyor. Sebze yemeklerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan kabak ve patatesin kilogram fiyatları şok marketlerinde sadece 1,99 liradan satışa sunuluyor.

25 TL ve üzeri alışverişlerinizde de şok marketleri oldukça güzel kampanyaları sizler ile buluşturuyor olacak. 100 tabletlik Pril sadece 19 liradan satışa sunulurken, Head & Shoulders markasına ait şampuanlar ise 6 liralık fiyatı ile oldukça dikkat çekici ürünlerden bazıları. Canlı çiçek yetiştirmek isteyenler için ise kaktüsün etiket fiyatı 5,95 lira olarak belirlenmiş durumda.

Her bütçeye hitap eden şok hafta sonu fırsatlarından sınırsız bir şekilde yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneririz.