home
Migros
Migros Aktüel Ürünler Kataloğu
10
Abone
10
Abone

26 Şubat Migros Aktüel 2018

26 Şubat Migros Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yaptıkları indirimler ile vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hemen hemen her marketin yaptığı indirimler sayesinde hem ucuz hem de kaliteli alışveriş imkanı da müşterilere sunulmuş oluyor.

Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan mutfak araç ve gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirimler aktüel bülten içerisinde detaylı şekilde yer alıyor. Migros aktüel bülteninde yer alan indirimlerde sizlerle buluşmak için raf ve reyonlarda bekliyor olacak. Gelin 26 Şubat ile başlayacak olan indirim ürünlerini beraber inceleyelim. Bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz.

26 Şubat Migros İndirimli Ürünleri

Migros markasının Ayçiçek yağı 24,95 lira, kırmızı mercimek ürünü 3,95 lira, kuru fasulye 5,75 lira, küp şeker çeşitleri ise 3,5 liralık etiket fiyatı ile dikkat çekiyor. Yine Migros markasının sıvı sabunu  5,95 lira, aynı markanın kireç çözücüsü 1,90 liradan satışa çıkan ürünler arasında yer alıyor.

Konserve haline gelmiş veya cam kavanozlar içerisine koyulmuş olan ürünler de Migros aktüel bülteninde yer alıyor. Kabak tatlısı 21,50 lira, pekmez çeşitleri 17 lira, Safranbolu lokumu 10,90 lira, cevizli sucuk çeşitleri ise 10,95 liralık etiketleri ile raflarda müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Uzman Kasap markasının köfte çeşitleri 12,95 lira, pişmiş olarak muhafaza edilen dilimli kokoreç 9,95 lira, Namet markasının pişmiş döneri 12,45 lira, Pınar markasının köfte çeşitleri 22,90 liralık etiketleri ile Migros reyonlarında oldukça ucuz halleri ile konumlanmış durumdalar.

Namet markasının kangal parmak sucuğu 52,90 lira, izmir tulumu 34,90 lira, burgu peyniri 31,90 lira, sıyrılmış pastırmanın kilogram fiyatı ise 118,90 liradan satışa çıkıyor. Gurme markasının kavurma ürünü 75,90 lira, Pınar markasının salam çeşitleri 47,90 lira, Polonez sosis 32,90 lira, dilimlenmiş ekmek çeşitleri ise 6,25 liralık etiket fiyatları ile alışveriş severler için oldukça güzel fırsata hitap eden ürünler arasında yer alıyor.

Kavrulmuş fındığın kilosu 36,90 lira, Beypazarı kurusu 7,90 lira, oldukça lezzetli olan cheesecake çeşitleri 14,90 lira, levrek çorbası ise 16,90 liradan başlayan fiyatlar ile beraber müşterilere ucuz ve kaliteli alışverişin en önemli ögeleri arasında yer alıyor.

Bu denli fazla sayıda ürünün indirim kapsamında olduğu düşünüldüğünde fırsatları kaçırmamak da sizin elinizde olan bir durum. Özellikle Migros marketlerinde yer alan indirimli ürünlerin farklılığı ve çeşitliliği de alışverişi keyifli hale getiren etmenlerin başında geliyor.

Oldukça çeşitli markaların yanı sıra kendi markasını da ön plana çıkararak müşterileri ile buluşturan marketler zinciri bu konuda da kendini ispatlamış gibi görünüyor. Hemen hemen her sektörden ürünün yer aldığı indirim günlerini aktüel bülteninde detaylı olarak bulabileceğinizi de söyleyelim. İndirim fırsatlarından sorunsuz olarak yararlanmak için alışverişinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye ederiz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün