home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

28 Aralık A101 Aktüel 2017

28 Aralık A101 Aktüel 2017 Ürünleri

 Zira her ne kadar kapsamlı bir stok barındırılsa da zaman zaman aşırı taleplerden ötürü ürünler çabuk tükenebilecek durumda kalabiliyorlar. O yüzdendir ki giyimden temizlik malzemelerine, en güzel gıdalardan kişisel bakım ürünlerine kadar oldukça geniş bir hazneye sahip olan bu aktüel indirimlerini kaçırmamanızı öneririz.

Hem ucuz hem kaliteli ürünleri indirimler ile vatandaşlar ile buluşturan A101’in kampanya bültenini gelin beraber inceleyelim. Peynirler, atıştırmalık gofretler ve diğer pek çok ürünün de ikinci alımlarda yüzde 50 indirim seçeneği ile satıldığını tekrar hatırlatmak gerekiyor. Bu ürünlerin kapsamlı hallerine içerikte yer alan bülten resimlerinden ulaşabileceğinizi de söyleyelim.

A101 marketlerinde 28 Aralık tarihinden itibaren geçerli olmak üzere başlayacak olan indirimler vatandaşların da yoğun ilgisine maruz kalacak gibi gözüküyor. Zira A101 bu kez teknolojik ürünlerde yayımladığı bülten ile beraber indirime gittiğini de resmi olarak duyurmuş oldu.

Telefonlardan harici şarj cihazlarına kadar oldukça geniş bir yelpazeye hitap eden büyük indirim fırsatlarından müşteriler sorunsuz şekilde yararlanabilme fırsatına da sahipler.

Gelin A101 marketler zincirinin indirime gittiği ürünlerin detaylarını beraber inceleyelim. Pek çok ürün için geçerli olan indirim süreci henüz belirtilmese de A101’in bu konuda oldukça insiyatif alan bir market olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

28 Aralık A101 İndirimli Ürünler

Samsung’un oldukça popüler olan mobil cihazlarından olan J320 modeli oldukça makul bir fiyata A101 raflarında yerini almış durumda bulunuyor. Kredi kartına taksit imkanı ile de temin edebileceğiniz telefonun reyon fiyatı ise 699 lira olarak belirlenmiş vaziyette. LED gece lambası da A101 tarafından indirim kapsamına sokulan ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünün etiket fiyatı ise 49,95 lira.

GoSmart markasını taşıyan powerbankler ise hafızalarına göre fiyatlarına ayrılmış konumda yer alıyor. 15,95 lira ile 21,95 lira arasında değişen fiyatları ile raflarda yerini alan harici şarj cihazları müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alacak gibi duruyor. Yine teknolojik ürünlerden devam edecek olursak hafıza kartları, USB gibi pek çok ürün de indirim detaylandırmasına tabi tutulmuş durumda.

Örneğin 32 GB USB cihazların fiyatı 34,95 lira, yine 32 GB Micro SD kartın fiyatı ise 39,95 liradan satışa sunuluyor.

Çocukların mutluluğunu da unutmayan A101 marketler zinciri pek çok oyuncağı indirime dahil etmiş gibi gözüküyor. Oyuncak trenin fiyatı 29,95 lira olurken, uzaktan kumandalı yarış arabası ise 34,95 lira olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmez oyunu olan tombala ise 4,95 liradan raflarda yerini almış bulunuyor. Yatak örtülerinden, nevresim takımlarına kadar hemen hemen bütün çeyizlik ürünler de A101’in indirim yaptığı ürünler arasında yer alıyor. 28 Aralık tarihinden itibaren yararlanabileceğiniz indirim ürünlerin detaylı görsellerine ve ayrıntılarına ise içerikte bulunan görsellerden ulaşabileceğinizi tekrar hatırlatmak da fayda olduğunu düşünüyoruz.