home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

28 Şubat Şok Aktüel 2018

28 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yaptıkları indirimler ile vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hemen hemen her marketin yaptığı indirimler sayesinde hem ucuz hem de kaliteli alışveriş imkanı da müşterilere sunulmuş oluyor. Giyim ürünlerinden temizlik malzemelerine, oyuncaklardan mutfak araç ve gereçlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan indirimler aktüel bülten içerisinde detaylı şekilde yer alıyor.

Şok aktüel bülteninde yer alan indirimlerde sizlerle buluşmak için raf ve reyonlarda bekliyor olacak. Gelin 28 Şubat-6 Mart arasında geçerli olacak olan indirim ürünlerini beraber inceleyelim. Bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve alışverişinizi son güne bırakmamanızı da öneriyoruz.

28 Şubat-6 Mart Şok İndirimli Ürünleri

Group markasının blender seti 89,90 lira, Kochler markasının su ısıtıcısı 39,90 lira, Titiz markasının kek ve kurabiye seti 9,95 lira, kekleri saklamak için dizayn edilmiş olan saklama kabı 9,95 lira, pasta servis seti ise 9,90 liralık etiketleri ile alışveriş sepetlerinde kendisine yer bulabilecek ürünler arasında yer alıyor.

Hascevher markasının aile boyu çelik çaydanlık seti 36,90 lira, desenli tepsi çeşitleri 4,95 lira, mikser kapları ise 5 liralık etiketleri ile dikkat çeken ürünlerden bazıları. Sinba markasının el mikseri 44,90 lira, Kumsal markasının çeşitli tencere ve tava setleri 14,90 liradan 19,90 liraya kadar olan satış etiketleri ile raflarda yerini almış durumda.

Seramik markasının kaplama bıçağı 3,95 lira, Borcam markasının gravürlü yuvarlak tepsisi 12,90 lira, Paşabahçe markasının ayaklı servis tabağı ise 19,90 liralık etiket fiyatları ile şok aktüel bülteninde olan ürünler arasında.

Çek bırak el rondosu 19,90 lira, oyuncak çay seti 9,95 lira, kupa hediyeli olan nescafe klasik paketi 16,45 lira, Karmen markasının kakaolu fındık kreması 5,95 lira, Doritos markasının çeşitli cips lezzetleri ise sadece 3,25 liralık fiyatları ile bütün alışveriş severler için bulunmaz fırsatlar arasında yer alıyor.

Head&Shoulders şampuan çeşitleri 12,90 lira, 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan indirimler dahilinde İçim peynirleri 10 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu ürünlerden yararlanmak için belirli bir alışveriş kotasını doldurmanız gerektiğini de belirtmek gerekiyor.

Aytaç markasının dana sucuk çeşitleri 4,25 lira, Namet markasının kangal sucuğu 14,95 lira, Coca cola ve Fantanın litrelik ürünleri ise 3,45 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünlerin her birinden ikişer tane aldığınızda karşınıza çıkacak olan indirimlerin detayları da görseller üzerinde yerini almış durumda.

SuperFresh markasının pizza çeşitleri 13,75 lira, aynı markanın mini börekleri 10,70 lira, Finish markasının bulaşık makinesi jeli 14,95 lira, Pril markasının klasik bulaşık sıvısı ise 4,50 liralık satış etiketleri ile şok aktüel bültenine girmeyi başarmış ürünlerden bazıları.

Arko markasının doğal bakım kremi 5,45 lira, el kremleri 1,25 liradan raflarda müşteriler ile buluşmak için hazır durumda bekliyor olacak.