home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

3 Mayıs A101 Aktüel 2018

3 Mayıs A101 Aktüel 2018 Ürünleri

A101 marketleri yaptığı indirimler ile beraber müşterilerinin de yüzlerini güldürme yolunda önemli bir eşiği geride bırakmışa benziyor.

Kozmetik ürünlerden ev aletlerine, mutfak gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden çocuk ürünlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

A101 marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 3 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

3 Mayıs A101 İndirimli Ürünleri

Sinba markasının blender seti haftanın oldukça popüler olmaya aday ürünlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürün için ödemeniz gereken ücret ise 69,95 lira olarak belirlenmiş durumda. Aynı markanın elektrikli cezvesi 24,95 lira, matara modelleri ise 8,50 liradan başlayan fiyatları ile a101 aktüel bülteninde kendilerine yer bulmuş durumda.

Lav markasının desenli kupa çeşitleri 2,95 lira, termos bardak çeşitleri 9,95 lira, plastik ürünler 4,95 lira, dikdörtgen biçimde olan sepet ise 4,50 liralık fiyat etiketi ile satışa sunulmuş durumda. Dolap içi düzenleyici raf 7,50 lira, çöp kutusu 6,99 lira, yuvarlak ve dikdörtgen tepsi çeşitleri ise sadece 4,95 liradan müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanan ürünlerden bazıları.

Aprilla markasının otomatik ayak bakım törpüsü 19,95 lira, aynı markanın mekanik baskülü 17,50 lira, kulak ve burun kılı kesme makinesi ise sadece ve sadece 5 liralık fiyat etiketler ile beraber a101 raflarında müşterilerin alışveriş ihtiyaçlarına cevap vermek için konumlanmış durumdalar.

Sinba markasının elektrikli süpürgesi kredi kartına taksit imkanları ile beraber ev eşyası arayanların kesinlikle alacağı ürünlerden bir tanesi. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise 145 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

Askı çeşitleri 2,50 lira, erkek ayakkabı saklama kutusu 5,95 lira, aynı ürünün bayanlar için olanı 4,95 lira, Mobetto markasının 2 kapaklı çekmeceli dolabı ise sadece 129,95 liralık fiyat etiketleri ile beraber a101 reyonlarında son derece ilgi çekici ürünler arasında gösterilebilir.

Haftanın en popüler ürünlerinden biri olan gölgelikli salıncak sadece 189,95 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünün kurulumunun müşteriye ait olduğunu ve kredi kartlarına farklı taksit imkanları olduğunun da altını çizelim.

Ahşap saplı ızgara 16,95 lira, katlanabilir kamp taburesi 9,95 lira, mangal yelpazesi 1 lira, metal maşa ise 1,95 liralık fiyatları ile piknik yapmak isteyenler için son derece uygun fiyat aralıklarını müşterilere sunuyorlar.

Oldukça farklı ürün yelpazesini barındıran a101 indirim günlerinde alışverişinizi son güne bırakmamanızı da önemle tavsiye ediyoruz. Nitekim ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da bu noktada belirtmek gerekiyor.