home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

3 Ocak Şok Aktüel 2018

3 Ocak Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri yeni yıl sonrası indirime giden ürünlerinin yer aldığı kampanya broşürlerini birer birer yayımlamaya başladılar. Pek çok marketin oldukça fazla sayıda ürün üzerinde indirime gittiği düşünüldüğünde bu durumdan avantaj sağlayacak olan yegane kısım ise tüketici kesim olduğunu tahmin etmek zor değil. Hem ucuz hem kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar aralayan bir başka market ise ŞOK. İndirime gittiği ürünlerini katalog halinde yayımlayan marketler zincirinin cüzi rakamlara alışverişin nasıl yapıldığını da göstermesi oldukça olumlu geri dönüş alacağa benziyor. Zira bu denli fazla sayıda ürün içerisinde fiyat indirimi düzenlemek hemen hemen bütün müşterilerin ilgisini çekecek konumda yer alıyor.

3-9 Ocak 2018 tarihleri arasında yararlanılabilecek olan indirimli ürünlerin detayları da ortaya çıktı. Yeni yılın ilk indirim kampanyasını düzenlemeyi başaran ŞOK marketler zincirinin gıda malzemelerinden giyim kuşama kadar pek çok ürün üzerinde etiket değişikliği yaptığını da söylemek gerekiyor.

3-9 Ocak Şok İndiirmli Ürünleri

Philips’in oldukça beğenilen iki ürünü mağazanın ön plana çıkan etiketleri arasında yer alıyor. Bu ürünlerden saç kurutma makinesi 89,90 liradan, buharlı ütü ise 139 liradan alıcıları ile buluşmak üzere bekliyor.

Bu iki ürün için 6 taksitin kredi kartlarına sunulduğunu da hatırlatmak da fayda var. Oldukça popüler konumda yer alan bir başka firma ise şüphesiz ki Sinba. Dijital baskülünü müşterilerine sunmayı başaran firmanın bu ürün için belirlediği etiket fiyatı ise 24,90 lira. Ürünün 2 senelik garanti kapsamında satışa sunulduğunu da söyleyelim.

Özellikle tek başına yaşayanların önemli yemek tercihlerinden olan dondurulmuş pizzalar da ŞOK içerisinde makul fiyata satılıyor. Superfresh’in 4’lü pizzası 14,95 lira, Şen Piliç Şinitzel ise 3,95 liradan raflarda yerini almış durumda. Namet’in oldukça lezzetli kangal sucuğu 13,50 lira, Barilla’nın makarna çeşitleri ise 2,65 liraya reyonlarda hazır halde bekliyorlar. Bu ürünlerin tekli ve ikili alımları arasında fiyat farkı bulunduğunun da altını çizmek gerekiyor. Daha fazla ürün aldığınız takdirde hanenize yansıyacak indirimin miktarı da aynı oranda artış gösteriyor.

Lipton’un Doğu Karadeniz poşet çayı 5,95 liradan, aynı markanın farklı çay çeşitleri ise 5,44 liradan satışa sunulmuş vaziyette. 3 boyutlu diş fırçasının 8,95 lira, Pantene şampuan ve saç kremi çeşitleri ise 12,50 liralık etiketleri ile göz doldurmaya devam ediyorlar. Pril losyon bulaşık deterjanı 3,95 lira, Vernel yumuşatıcı çeşitleri ise 8,90 liraya raflarda alıcıları ile buluşmak için bekliyorlar. Bu ürünlerin de ikili alımlarda önemli indirimlere sahne olduğunu belirtmek de fayda var.

Temizlik malzemelerinden gıda ürünlerine kadar pek çok markanın öne çıkan malları ŞOK mağazalarında oldukça uygun fiyata temin edilebilir durumdalar. 3-9 Ocak 2018 tarihini kapsayacak olan indirim günleri de müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşacak gibi gözüküyor. Yalnız alışverişinizi sakın son güne bırakmayın. Zira ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da mağaza tarafından belirtilmiş durumda.