home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

30 Mayıs Şok Aktüel 2018

30 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 30 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

30 Mayıs-5 Haziran Şok İndirimli Ürünleri

Hemen hemen her yemeğe konan domates ve patlıcanın kilogram fiyatları 1,99 lira, Tunus hurması 3,95 lira, Medine hurması 8,95 lira, kürek cevizli yaz helvası 7,45 lira ve ramazan şerbeti sadece 2,45 liralık fiyatları ile dikkat çeken ürünlerden bazıları.

Carte D’or markasının dondurma çeşitlerinin tanesi 14,50 lira olurken, iki tane aldığınız takdirde tane fiyatı sadece 10,88 lira. 25 lira ve üzerinde yapacağınız her alışveriş için özel indirimli ürünler de şok reyonlarında sizi bekliyor olacak. Tursil markasının çamaşır deterjanı bu miktarda alışveriş yaptığınız zaman 12 liraya alışveriş sepetinize girme şansını yakalamış durumda.

Superfresh markasının Kayseri mantısı 6,95 lira, Bahçıvan markasının rende mozarellası 9,75 lira, Torku markasının labne peyniri 6,90 lira, Superfresh markasının künefesi 4,95 lira ve coca cola markasının zero içeceği sadece 3,45 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünlerde 1 alana 1 bedava kampanyasının mevcut olduğunun da bu noktada altını çizelim.

Vernel markasının yumuşatıcı çeşitleri 13,50 lira, Finish markasının tablet deterjanı 26,95 lira, Papia markasının parfümlü tuvalet kağıdı 32,90 lira ve aynı markanın havlu kağıdı çeşitleri 18,90 liralık fiyatları ile şok aktüel bültenine giriş yapmış durumdalar.

Derby markasının 10’lu paket halinde satılan tıraş bıçağı 5,15 lira, Orkid markasının farklı ped çeşitleri ise 8,95 liralık fiyatları ile şok raflarında sizleri bekleyen ürünler arasında.

Group markasının su filtresine sahip olan elektrik süpürgesi haftanın ön plana çıkan ürünlerinden biri. Bu ürünü temin etmek için ödemeniz gereken ücret ise sadece 149 lira. Bu ürün üzerinde kredi kartına taksit imkanı olduğunu ve 3 senelik garanti sürecinin olduğunu da belirtelim.

Conti markasının seramik tabanlı ütüsü 59,90 lira, Kilim markasının halı çeşitleri 17,50 lira, oyuncak yuvarlak tepsili çay seti 7,95 lira, 2’li oyuncak arabalar 12,90 lira, çift kişilik çarşaf 16,90 lira ve tek kişilik çarşaf ise 12,95 liralık fiyatları ile şok aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden bazıları olarak dikkat çekiyor.