home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

31 Mart Şok Aktüel 2018

31 Mart Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda.

31 Mart-3 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

31 Mart-3 Nisan Şok İndirimli Ürünleri

Stanley markasının kaynak makinesi haftanın ön plana çıkmış olan ürünlerinden. Bu ürüne sahip olmak için ödemeniz gereken miktar ise 499 lira. Ve tabi ki bu ürün için kredi kartlarına özel taksit imkanları da sizi bekliyor olacak.

2 yıl garantili 3 basamaklı merdiven 34,90 lira, Kuer markasının mutfak ve banyolarda kullanım imkanı tanıyan dolap çeşitleri 159,90 liralık satış etiketleri ile dikkat çekiyor. Bu ürünler için de kredi kartlarına taksit imkanı sunulduğunu belirtelim.

Kırıcı ve delici olarak kullanılan alet 139,90 lira, darbeli matkap 59,90 lira, akülü matkap 89,90 lira, taşma aleti ise 59 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bülteninde kendilerine yer bulan önemli alet edevat arasındalar.

2 yıl garantili olarak satılan şarjlı tornavida 34,90 lira, silikon tabancası 8,95 lira, Stanley markasının takım çantası 19,90 lira, organize duvar askısı aparatı ise sadece ve sadece 14,90 liralık etiketleri ile beraber şok raflarında müşterileri ile buluşmak için hazır bekliyor olacak.

Ispanak sebzesinin kilosu 1,69 lira, soğanın kilosu ise 0,99 liradan satışa çıkmış durumda. Doğuş markasının Karadeniz demlik çayı 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9 liralık fiyatı ile beraber oldukça ilgi çekici ürünler arasında yer alıyor.

Axen markasının son teknoloji ile donatılmış olan televizyonu şüphesiz haftanın en çok göz önünde bulundurulan ürünlerinin başında geliyor. 43’’ FHD Uydu alıcılı Led TV ürününe sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise 1099 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürün için kredi kartına farklı taksit imkanları da şok marketlerinde sizleri bekliyor olacak.

Kawai markasının SD uydu alıcı ürünü de yine teknoloji meraklıları için oldukça cüzi bir miktarda satılıyor. 4000 kanala kadar alım gücü bulunan, kayıt yapabilen, televizyonlara uygun olarak satışa çıkan bu ürünün fiyat etiketi ise 39,90 lira. Bu ürün için 2 yıl garanti kapsamı da belirlenmiş durumda.

Nisan ayının hemen başına kadar sürecek olan bu indirim günlerinde alışverişinizi sonu güne bırakmamanızı da tavsiye ediyoruz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün