home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

4 Mayıs Bim Aktüel 2018

4 Mayıs Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 4 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

4 Mayıs Bim İndirimli Ürünleri

Philips markasının son teknoloji ile donatılmış olan buharlı ütüsü haftanın son derece farklı ürünlerinden bir tanesi. Bu ürüne sahip olabilmek için ödemeniz gereken ücret ise 149,90 lira olarak belirlenmiş durumda. Yine aynı markasının garantisi üzerinde bulunan fırını ise sadece 145 liralık fiyat etiketi ile beraber bim aktüel bülteninde kendisine yer bulmuş durumda.

Philips markasının saç ve sakal kesme makinesi 89,90 lira, Blue House markasının saç kurutma makinesi 45 lira, Fakir markasının blender seti 129 lira, Altus markasının çay makinesi ise sadece 109,90 liralık fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde kendilerine yer bulmuş durumdalar. Bu ürünleri almak isteyen müşteriler kredi kartlarına yapılan taksit imkanlarından da sınırsız bir şekilde faydalanabilecekler.

Oldukça şık bayan terlikleri 12,90 lira, yazlık bayan terlikler 14,90 lira, çift kişilik yatak örtüsü 99,90 lira, çift kişilik nevresim takımı ise 79,90 liralık fiyatları ile beraber her müşterinin alışveriş ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte ürünler arasında kendilerine yer bulmuş durumdalar.

Kilim tarzında olan yolluklar 49,90 lira, 2’li banyo seti 34,90 lira, koltuk takımı örtüleri 89,90 liradan başlayan fiyatlar ile birlikte bim reyonlarında bulabileceğiniz ürünlerin bazılarını oluşturuyor.

İnci markasının 48 parçadan oluşan porselen yemek takımı 199,90 lira, cam şerbet seti 49,90 lira, Hisar markasının 24 parça çatal kaçık ve bıçak seti ise sadece 89,90 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünler içinde kredi kartına taksit imkanları bulunuyor.

Baskılı masa örtüsü çeşitleri 24,90 lira, taşlı metal havluluk 19,90 lira, metal aynalı oval tepsi 34,90 lira, yıldızlı meşrubat bardakları ise 29,90 liradan bim aktüel bülteninde kendilerine yer verilmiş ürünler arasında.

Yıldızlık ayaklı 6’lı su bardağı seti 39,90 lira, lokumluk 9,90 lira ve taşlı metal peçetelik ise sadece 24,90 liralık fiyat etiketleri ile beraber bim mağazalarında bulabileceğiniz ürünlerden bazıları. Key smart markasının 8 kg ürün alabilen çamaşır makinesi peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile sadece 899 liralık etiketi ile beraber haftanın popüler ürünlerinden bir tanesi.