home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

4 Ocak Hakmar Aktüel 2018

4 Ocak Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zincirinde yer alan indirimler yeni yılın ilk günlerinde de tam gaz devam ediyor. 2018 yılına giriş yaptığımız şu günlerde pek çok market aktüel kampanya kataloglarını da yayımlamış konumdalar. Özellikle büyük marketlerin yaptıkları indirimler vatandaşların da ucuz ve kaliteli alışveriş yapmasını mümkün kılacak gibi gözüküyor.

Nitekim temizlik malzemelerinden gıda ürünlerine kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayan indirim kampanyası cüzi miktarlara nasıl alışveriş yapılabileceğinin de sinyallerini güçlü bir şekilde veriyor. Hakmar marketler zincirinin de vatandaşlara duyurduğu yeni indirim kampanyasının detayları belli oldu.

4 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak kampanyanın stoklar ile sınırlı olduğu mağaza tarafından belirtilmiş durumda. Yani eğer Hakmar’ın indirim kampanyası düzenlediği ürünleri tedarik etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız da gerekecek. Bu denli kapsamlı bir indirimi müşterilerinin beğenisine sunmayı başaran marketler zincirinin hangi ürünlerinde fiyat değişikliği yaptığını da gelin beraber inceleyelim.

4 Ocak 2018 Hakmar İndirimli Ürünleri

Soğuk günlerin yurda gelmesi ile beraber vatandaşların kışlık alışverişe yatkın olduğunu gözden kaçırmayan Hakmar özellikle hedef kitlesini de bu alana yöneltmiş durumda. Çocuk gabardin pantolonların 17,95 liradan, erkek deri ayakkabıların 49,95 liradan, erkek spor yeleklerin ise 29,95 liradan satışa sunulduğu mağaza tarafından resmi olarak açıklanmış vaziyette.

Bay-bayan termal çoraplar 8,95 liraya, kışlık terlikler 9,95 liraya, çocuk alt eşofmanlar 12,95 liraya, kız-erkek çocuk sweatler ise yine 12,95 liraya raflarda siz müşteriler ile buluşmak için hazır durumda bekliyorlar.

Hemen hemen her eve lazım olan mutfak gereçleri de Hakmar tarafından indirim kapsamına tabi tutulan ürünler arasında yer alıyor. Kare ve yuvarlak olmak üzere iki parçalık set halinde satışa sunulan borcam kapları 19,90 liradan, dijital baskül 22,90 liradan, çok amaçlı tost makinesi ise 89, 95 liradan reyonlarda konumlanmış haldeler. 6’lı çay bardağı 5,95 liraya satılırken, hamur dağıtıcı mikser ise 19,90 liralık etiketi ile dikkatleri üzerine çeken ürünler arasında yerini almışa benziyor.

Sütlük ve şekerlik setinin iki parça halinde 7,95 liraya, pastoral kasenin 7,90 liraya, çeşitli plastik ev gereçlerinin ise 5 liradan müşterilerin beğenisine sunulduğunun da altını çizmek gerekiyor. Plastik ev gereçleri içerisinde pek çok ürün mevcut olsa da Hakmar politikası gereği bunları tek tek 5 liradan satıyor.

Haftanın önerisi ise Hakmar tarafından belirlenmiş durumda. 32’lik tuvalet kâğıdının fiyatı 14,95 lira, yağlı pişirme kağıdı 3,95 lira, kek unu ise 4,25 lira olarak raflarda haftanın ürünleri olarak sizleri bekliyor olacak.

Kış aylarında arabalarına plastik kar zinciri almak isteyenler de yine Hakmar’ı ziyaret edebilirler. Zira üretimi Türkiye’de yapılan bu paketin satış fiyatı sadece 34,90 lira. Oldukça fazla sayıda ürünü için indirim kampanyası düzenleyen marketler zinciri yeni yıl ile beraber ucuz ve kaliteli alışveriş serüvenine de devam edecek gibi gözüküyor.