home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

5 Mayıs Şok Aktüel 2018

5 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 5-8 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

5-8 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

Sular kesildiğinde hazırda 12 litre içme suyu bulunduran, 5 filtreli 6 aşamalı arıtmaya sahip, mineral filtresi bulunan, Avrupa standartlarında satışa sunulan su arıtma cihazı sadece 299 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bültenine girmiş durumda. Bu ürün için kredi kartlarına özel taksit imkanları da bulunuyor.

Maksimum 130 kiloya çıkabilen baskül 17,90 lira olan etiketi ile ilgi çeken ürünlerden. Bu ürünün 2 yıllık garantisi ve ayarlanabilir kalibrasyonu da mevcut. 36-44 numara aralığında bay-bayan spor ayakkabı 29,90 lira, Pilsan markasının oyuncak iş araçları 12,90 liralık fiyatı ile beraber şok raflarında yerini almış durumda.

Her bedene sahip erkek tişörtler 12,90 lira, erkek spor atletleri 7,95 lira, her bedeni olan bayan atletler 6,95 lira, Doremi markasının bayan büstiyeri ise sadece ve sadece 5,95 liralık fiyatı ile giyim ürünlerine ihtiyacı olanların tercih edebileceği ürünlerden olmayı sürdürüyor.

Yağmura ve çizilmelere karşı korunaklı, kulaklık çıkışı mevcut olan, tüm telefonlar ile uyumlu şekilde çalışan kol bandı 9,95 liralık fiyatı ile beraber özellikle spor konusunda kendisine güvenenler için son derece makul bir durumda bulunuyor. Ürünün detaylı açıklamalarına şok marketlerinden ulaşabilirsiniz.

Chantale markasının bay bayan bambu çorapları 2,50 lira, bezelyenin kilosu 2,99 lira, taze patatesin kilosu ise 1,69 liralık fiyatı ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış ürünlerden bazıları olarak görülebilir.

Bu kadar indirimin yanı sıra 25 liralık alışverişleriniz için de belirli kampanyalardan yararlanma şansınız şok marketlerinde mümkün vaziyette. Marmarabirlik markasının kuru sele zeytini 6 lira, Algida markasının sade dondurması da yine 6 liralık fiyatları ile beraber özel kampanyalar arasında yerini almış durumda.

Şok marketlerinde 5-8 Mayıs arasında devam edecek olan indirim günlerinde alışverişlerinizi son güne bırakmamanızı da şiddetle öneriyoruz. Zira indirimde olan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve hızlı şekilde tüketildiğinin de altını çizmek gerekiyor. Ürünlerin açıklamalarına, görsellerine ve merak ettiğiniz pek çok şeye içeriklerde yer alan görseller üzerinden ulaşabileceğinizin de bilgisini verelim.