home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

6 Ocak A101 Aktüel 2018

6 Ocak A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin öncü süper market zincirlerinden birisi konumunda bulunan A101 yeni yılın ilk günlerinde de indirimli ürünlerini vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Özellikle belirli ürünlerde yaptığı indirimler ile vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar aralayan marketler zincirinin aktüel bültenleri de yayımlanmış durumda. A101’in aktüel kampanya bültenine dair daha fazla detayı içeriğimizde yer alan görseller üzerinden edinebilirsiniz.

Temel gıda malzemelerinden temizlik ürünlerine kadar oldukça geniş bir çerçeveye yayılan indirim günlerinin 6-12 Ocak arasını kapsadığının da tekrar altını çizmek gerekiyor. Her il ve ilçede yer alan A101 süper marketleri bu yönü ile de milyonlarca insana ulaşmayı başarıyor.

Ancak tüketimin son derece fazla olduğu günümüz dünyasında A101 içerisinde yer alan indirimli ürünlerin de sınırlı sayıda olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Zira marketin yaptığı açıklamaya göre 6-12 Ocak arasında indirimli satışı yapılacak ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu da açıkça belirtilmiş durumda.

6-12 Ocak A101 İndirimli Ürünleri

İndirimli ürünlere şöyle bir göz attığımızda her bütçeye uygun olan ürünlerin satışa çıkarıldığını da rahatlıkla görebiliyoruz. Örneğin Petek markasının 5 kilograma sahip toz şekeri 15,95 liradan satışa çıkarılmış durumda.

Yöremce’nin 2.5 kiloluk kırmızı mercimeği de 9,95 liradan kendisine alıcı bulmak üzere raflarda yerini almış vaziyette. 5 litrelik Orkide Ayçiçek yağının satış fiyatı 26,95 lira olurken, Doğuş domates salçası ise 2,95 lira ile reyonlarda siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Dondurulmuş su böreği lezzetini yaşamak isteyenler bu ürün için 7,95 lira, 3 kilogramlık yoğurt sahibi olmak isteyenler de yine 7,95 liralık bir bütçe ayırmak durumundalar. İthal muzun kilosu 6,45 lira olurken , patatesin kilosu ise 1,25 liradan satışa çıkarılmış durumda yer alıyor. Tarabya markasının tam yağlı kaşar peyniri 12,45 lira, Keskinoğlu piliç salam ise 4,95 liradan kendisine alıcı buluyor. Rafların en çok dikkat ürünlerinden bir diğeri de Cumhuriyet’in kangal sucuğu. Bu ürünü temin etmek isteyenlerin ödemesi gereken miktar ise 16,50 lira.

Gıda ürünleri kadar temizlik malzemeleri de A101 indirimlerinin temelini oluşturmuş vaziyette. Tursil firmasının konsantre toz deterjanının 20,95 liradan, Domestos çamaşır suyunun ise 13,45 liradan satışa sunulduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. İkili diş fırçası 7,95 liradan, Clear şampuan ise 11,90 liradan raflarda yerini alıyor.

10 lirayı geçen her alışverişinizde yararlanacağız fırsatlar da A101 tarafından belirlenmiş durumda. 1 litrelik Yudum egemden zeytinyağı sadece 17,50 liradan alışveriş sepetlerinizde yerini alabilecek durumda. Bu ürüne sahip olmak için 10 lirayı geçen alışveriş yapmanız gerektiğinin de tekrar altını çizelim. Nitekim bu denli geniş çaplı indirim ürünlerini kapsayan bir market içerisinden 10 liralık alışverişi yapmak çok da zor olmayacaktır. 6-12 Ocak arasında geçerliliğini sürdürecek olan indirim kampanyası müşteriler ile buluşmak için raf ve reyonların etiketleri üzerinde bekliyor olacak.