home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

6 Şubat Bim Aktüel 2018

6 Şubat Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Süper market zincirleri yeni ayın gelmesi ile beraber aktüel kampanyalarını müşterileri ile buluşturmaya devam ediyorlar. Özellikle pek çok ürünü içeren bu indirim günlerinin müşterilere hem ucuz hem de kaliteli alışverişin kapılarını sonuna kadar açması ile oldukça ön plana çıkmış gözüküyor.

Marketlerin raflarında veya reyonlarında yer verdikleri ürünlerde yaptığı etiket değişimler vatandaşların pek çok alanda ihtiyaçlarını giderme yolunda da önemli etmenlerin başını çekiyor. Giyim ürünlerinden gıda malzemelerine, temizlik ürünlerinden atıştırmalık yiyeceklere kadar oldukça geniş bir yelpazeyi kapsayan bu indirim ürünleri vatandaşların da ilgisini çekmeye yetecek düzeyde yer alıyor.

Özellikle ucuz alışverişi kaliteli ürünleri ile yaparak bir alışveriş içerisinde pek çok ürünü temin etmek isteyen vatandaşlar için bulunmaz bir nimet olarak gözler önüne seriliyor. Süper market zincirleri arasında yer alan bim firması da bu indirim furyasına doğrudan etki eden önemli ürünleri raflarına koymuş durumda. Bim aktüel ürünlerinde 6 Şubat’tan itibaren geçerli olacak kampanya içeriklerini gelin beraber inceleyelim.

6 Şubat BİM İndirimli Ürünleri

Nestle markasının kakaolu fındık kreması 10,95 liradan, fıstık parçalı gofret ürünü ise 5,95 liradan satışa sunulmuş durumda. Tadından ev yapımı olduğu hissini veren ve çok sayıda kişi tarafından tercih edilen sütlü krema dolgulu kek 3,75 lira, sütlü çikolatalı tam buğdaylı bisküvi 3,50 lira, tam buğdaylı atıştırmalık bisküvi ise 2,45 liradan kendisine alıcı bekleyen ürünler arasında yer alıyor.

Saklıköy markasının fındık kremalı bisküvisi 2,25 lira, tam buğdaylı bitter çikolatalı bisküvi 2,25 lira, haribonun yumuşak şeker çeşitleri ise yine 2,25 liradan haftanın ön plana çıkan ürünleri arasında rahatlıkla gösteriliyorlar.

Biscolota’nın fındıklı gofreti 1,95 lira, Altınbaş markasının siyah çay çeşitleri ise 14,90 liralık fiyat etiketleri ile 6 Şubat indirim günlerinin en önemli ürünleri arasında raflardaki yerini alacak gibi duruyor. Bu ürünlere sahip olmanız için toplu alışverişinizde de imkan sağlamanız mevcut. Zira mağazanın toplu alışverişlerde yaptığı özel indirimler de vatandaşlar tarafından oldukça tercih edilen tarzlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Dimes markasının meyve suyu çeşitleri de mağazanın aktüel kampanya bülteninde kendisine yer buluyor. Elma veya şeftali aroması çeşitleri ile beraber satışa çıkarılan meyve sularını temin etmek için ödemeniz gereken miktar ise 4,50 lira. Yine aynı markanın karışık aroma içeren meyve suları da 4,50 liradan müşterilerin beğenisine sunulmak için raflardaki yerini alıyor.

Bu denli geniş çaplı bir indirimi müşteriler ile buluşturmaya hazırlanan bim marketleri yaptığı aktüel kampanyalar ile birlikte ihtiyaçlarınızı da tek seferde karşılamanın yollarını açıyor. Pek çok il ve ilçede vatandaşların oturdukları yerlere son derece yakın bir yerde konumlanan bim marketleri yine ilk tercihlerden bir tanesi olacağını fiyat değişikliği yaptığı ürünler ile beraber ortaya koymuş gözüküyor. İndirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtelim.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün