home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

7 Kasım Bim Aktüel 2017

7 Kasım Bim Aktüel 2017 Ürünleri

7 Kasım Bim Aktüel 2017

07.11.2017      Cuma  Tarihli Bim Aktüel Ürünler Bülteni. 1995 yılından bu yana müşterinin yanında ve tarafında yer almayı kendine bir hedef olarak belirlemiş olan Bim, temel gıda ve tüketim ürünlerini piyasadaki en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla tüketiciye ulaştırmaya devam etmektedir. Portföyündeki 600'e yakın ürün çeşitliliğiyle dönem uygun ihtiyaçlar için aktüel ürün bülteni hazırlayan marka, aradığı kalitedeki özel ve yerli markalara da reyonlarında yer ayırmaktadır.

 03 Kasım Bim Aktüel Listesi

Yılın 365 günü her hafta özel fırsatlarına yenilerini ekleyen Bim, müşterilerin tercihlerine uygun olarak belirlediği yeni ürün grupları ve yeni kampanyalarla fark yaratmaya devam ediyor. Etkin maliyet politikalarını düzenli olarak güncelleyerek müşterisine her zaman için en iyi olanı en uygun fiyatla verme hedefine emin adımlarla ilerleyen Bim, hazırladığı 7 Kasım haftasına özel seçimlerle kalite anlayışından ödün vermediğini bir kez daha kanıtlıyor.

Kusursuz hizmet anlayışını müşterilerinin yanı sıra tedarikçileri için de sürekli hale getiren marka, operasyonel maliyetlerini en düşük rakamlarda tutarak elde ettiği kazanımları müşterilerine uygun fiyat olarak yansıtmaktadır. Ürün maliyetlerine yansıyacak olan her türlü gereksiz maliyetten kaçınmayı bir ilke edinen Bim, yüksek alım gücü sayesinde ülkemizdeki dinamiklerin de sürekli olarak aktif tutulmasını sağlamaktadır. Her döneme özel olarak hazırlanan aktüel ürün bülteni basılı materyallerini mağazalardan alarak detaylı olarak inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun en doğru alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

Sezona ve mevsim gerekliliklerine uygun olan ürünleri en ekonomik fiyatlarla reyonlarına taşıyan marka, alışveriş yapmanın keyifli bir hale dönmesini sağlar. Her dönem müşteri menfaatlerine odaklanan marka, müşterilerine memnun kalmadıkları ürünü koşulsuz olarak iade etme hakkı tanır. 7 Kasım aktüel ürün bülteni içinde yer alan ürünleri tek tek inceleyerek ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla tedarik edebilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünleri sadece müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler kapsamında geliştirerek özel üretim tesislerinde gerçekleştirdiği çalışmaları en iyi derecede denetler. Alışverişini yaparken ambalaja ve markaya değil ürüne ödeme yapılmasını sağlayan mağazacılık sistemiyle örnek teşkil eden Bim, gereksiz mağaza maliyetlerinden kaçındığını büyük bir gururla her fırsatta gösterir.

Müşterilerine sunduğu koşulsuz iade güvencesiyle önce kendine güvenen marka, yüksek indirim perakendeciliğinin de ülkemizdeki ilk ve tek lideridir. Aktüel ürün grubuna konan modellerin belli adetlerle sınırlı kalmasının temel sebepleri arasında mağaza hareketliliğinin devam edilebilmesi ve her yeni dönemde yeni heyecanlar yaratılabilmesidir. Sınırlı sayıda yapılan indirimler yine sınırlı sayıda gün boyunca geçerliliğini devam ettirir.

 • Ayçiçek yağı
 • Pilavlık pirinç
 • Mercimek
 • Becel

 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün