home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

7 Şubat Şok Aktüel 2018

7 Şubat Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketlerinin aktüel kampanya bültenleri yayımlama hızları ara vermeden devam ediyor. Özellikle ürün çeşitliliği açısından pek çok ihtiyaca cevap verebilecek düzeyde olan indirim kampanyaları vatandaşlar tarafından da oldukça ilgi çekici olarak görülüyor.

Hemen hemen her sektörden ürüne hitap eden indirim günleri market tarafından belirlenen etiketler ile beraber raf ve reyonlarda yerini almış durumda gözüküyor. Şok marketleri de 7 Şubat Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak olan indirim bültenine dair detayları açıklamış durumda.

13 Şubat gününe kadar devam edecek olan kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin alışverişlerine son güne bırakmaması gerektiği de market yetkilileri tarafından bilgisi geçilen konular arasında yer alıyor. Zira indirimde olan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Gelin bu tarihlerde vatandaşlara ucuz ve kaliteli alışverişin kapılarını açacak olan indirim ürünlerinin detaylı incelemesini beraber yapalım.

7-13 Şubat Şok İndirimli Ürünleri

Arzum markasının doğrayıcı makinesi 74,90 lira, sinba markasının tost makinesi 45 lira, Kuer markasının çok amaçlı mutfak dolabı 89,90 liradan satışa sunulmuş durumda. Bu ürünleri kredi kartları ile almak isteyen vatandaşlar için özel taksit imkanları da market içlerinde sizleri bekliyor olacak.

3’lü elegant saklama kabı 9,95 lira, büyük boy kase 6,95 lira, desenli kapaklı kavanozlar 7,95 lira, 2’li şekilde satılan desenli tuzluklar ise sadece 3,50 liradan şok raflarında yerini almış durumda. Bu ürünleri toplu halde almanız halinde yine farklı indirim seçeneklerinden de yararlanma imkanı mevcut.

Tencere ve tava çeşitleri de market tarafından aktüel kampanya kapsamında fiyat değişikliği yaşayan ürünler arasında yer alıyor. Granit tava 26,90 lira, karnıyarık tencere 39,90 lira, derin tencere çeşitleri ise 39,90 liradan satışa sunuluyor. Bu ürünler için de kredi kartına taksit imkanı var. Buldan markasının koltuk örtüsü 12,90 lira, Paşabahçe firmasının çay ve pasta takımı 39,90 lira, 2’li borcam seti ise 22,50 liradan şok reyonlarında müşteriler ile buluşmak için bekler konumda yer alıyorlar.

Detox yapmak isteynlerin sık sık ihtiyaç duyduğu matara çeşitleri  7,95 lira, büyük boy organizer 19,90 liradan satışa çıkarılıyor. Çocuklar için oyuncak mutfak seti 29,90 lira, mini metal çek bırak araba çeşitleri ise 6,95 liralık etiketleri ile beraber müşterilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alıyor.

Organik 6’lı yumurta 4,95 lira, doğuş filiz çay 21,95 lira ( küp şeker hediyeli ), vernel markasının üçlü seti ise her 25 liralık alışverişinizde 17 liradan kendisine alıcı buluyor. Cam kavanozda satılan çokokrem 14,95 lira, konserve mısırlar 5,43 lira, former markasının 6 çeşit rujları ise 9,95 liradan raflardaki yerini alan indirimli ürünler arasında yer alıyor.

7-13 Şubat arasında geçerli olacak olan indirim kampanyası için müşterilerin kredi kartlarına taksit imkanlarının bulunduğunu da tekrar hatırlatalım.