home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

9 Ocak Bim Aktüel 2018

9 Ocak Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Marketler zincirlerinin en önemli konumlarından birisini oluşturmayı amaç edinen BİM yeni yıl sonrası indirimli ürünlerini oldukça hızlı bir şekilde hayata geçirmeye başladı. Hemen hemen her sektöre ve ilgi alanına yönelik indirimli ürünleri kampanya kapsamına almayı başaran BİM marketler zincirinin özellikle yılbaşı sonrası ihtiyaçları için oldukça farklı ürünlerinde fiyat indirimi yaptığını da söylememiz gerekiyor. Bir hayli farklı ilgi alanlarına yönelik olarak ürünlerinin fiyatını düzenleyen marketler zincirinin 9 Ocak 2018 günü başlayacak olan kampanyasının stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Zira bazı ürünlerin ilgi odağı olması oldukça kolay sağlandığı için ürünlerin aynı hızla tükenmesi de oldukça mümkün seviyede yer alıyor. Gelin BİM marketler zincirinin 9 Ocak 2018 gününden itibaren geçerli olacak olan aktüel bülteninde yer alan ürünlerini hep beraber inceleyelim. Eminiz ki bu ürünler içerisinde mutlaka ihtiyacınız olan şeyler de mevcut konumda yer alacaktır. Çünkü BİM indirim yaptığı ürünlerin 9 Ocak tarihli olanlarını özellikle temel gıda ürünlerinden seçmiş durumda.

9 Ocak 2018 BİM İndirimli Ürünler

Örneğin 3 kiloluk Doğuş marka siyah Karadeniz çayı sadece 54,90 liradan satışa sunulmuş durumda. Yine aynı markanın bergamot aromalı olan ve 160 tane sallama çay bulunduran paketleri de 17,95 liradan müşterilerin beğenişe açılmış konumda yer alıyor. Bizim markası taşıyan margarinin fiyatı 5,75 lira, Yudum markalı 3 litrelik Ayçiçek yağının etiket fiyatı ise 17,95 lira olarak belirlenmiş.

Saban markasını mağazalarına taşımayı başaran BİM marketleri bu firmanın ürünlerinde de önemli ölçüde indirime gitmiş gözüküyor. 2.5 kiloluk kuru fasulyenin fiyatı 12,95 lira olarak belirlenirken, aynı kilograma sahip kırmızı mercimek ise 9,45 lira, yine aynı firmanın aynı gramaja sahip olan pilavlık bulguru ise 4,95 liralık fiyat etiketine sahip.

BİM’in özellikle temel gıda malzemeleri üzerine yoğunlaştığını daha önce belirtmiştik. Saban markasına sahip olan şeker fasulyenin etiket fiyatı 8,95 lira olarak belirlenmiş durumda. Bu ürünün 1 kilogram olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Yine aynı markanın aynı gramaja sahip olan kuru börülcesi 5,95 lira olarak müşterilerin hizmetine sunulmuş konumda yer alıyor.

Selva markasına sahip 400 gramlık mısır unu 1,35 liradan satışa sunulurken, aynı markanın 250 gramlık galeta unu ise yine 1,35 liralık bir etiket fiyatına sahip. Nuh’un Ankara markasının 300 grama sahip olan burgu makarnası 6,95 liradan, Efsane markasının 5 kiloluk pirinci ise 17,50 liradan reyonlarda yerini almış durumda bulunuyor.

Ürünlerin 9 Ocak tarihinden itibaren geçerli olan fiyat etiketlerini en yakın BİM mağazasından kontrol edebileceğinizi belirtelim. Oldukça fazla sayıda ürününde kampanya düzenleyen marketler zincirinin bu ürünlerinin stoklar ile sınırlı olduğunu da tekrar hatırlatmak da fayda var. Yukarıda da belirttiğimiz gibi temel gıda ürünlerini kapsayan bu indirim kampanyası oldukça kısa zamanda tüketime uğrayabilecek kapasiteye sahip.

 


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün