home
Carrefour
Carrefour Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

1 Mayıs Carrefour Aktüel 2018

1 Mayıs Carrefour Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Carrefour marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 1 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Ramazan ayının gelmesi ile beraber oldukça farklı ürünleri içeren ürünlerin benzer paketler içerisinde daha ucuz fiyatlara müşterilere sunulması da kaçınılmaz oluyor. Carrefour marketleri de bu ramazan paketlerini her bütçeye ve her ihtiyaca göre düzenleyerek raflarına koymuş durumda.

1 Mayıs-14 Haziran Carrefour İndirimli Ürünleri

Sırma Ayçiçek yağı, pirinç, kırmızı mercimek, pilavlık bulgur, çay, un, domates salçası, makarna, mercimek çorbası, 6’lı tavuk bulyon, efsina tuz, coca cola şekersiz, Çamlıca gazoz ürünlerini içeren ilk ramazan paketinin fiyatı 29,90 lira olarak belirlenmiş durumda. Oldukça fazla sayıda ürüne sahip olacağınız bu paketi kaçırmamak gerekiyor.

Ayçiçek yağı, soğuk çay, bezelye, siyah zeytin, küp şeker, fındık kreması, türk kahvesi ,irmik, puding, pirinç, kırmızı mercimek, pilavlık bulgur, çay, un, domates salçası, makarna, mercimek çorbası, 6’lı tavuk bulyon, efsina tuz, coca cola şekersiz, Çamlıca gazoz ürünlerini içeren diğer paket ise 59,90 liralık fiyatı ile beraber carrefour aktüel bülteninde yerini almış olan ürünlerin tamamını oluşturuyor.

Ayçiçek yağı, soğuk çay, bezelye, siyah zeytin, küp şeker, fındık kreması, türk kahvesi ,irmik, puding, pirinç, kırmızı mercimek, pilavlık bulgur, çay, un, domates salçası, makarna, mercimek çorbası, 6’lı tavuk bulyon, efsina tuz, coca cola şekersiz, Çamlıca gazoz, yeşil zeytin, kuru fasulye, Torku frema kakaolu, burgu makarna çeşitlerini içeren diğer bir ramazan paketi ise sadece 69,90 liralık etiketi ile en çok tercih edilecek olan fırsatlar arasında yer alıyor.

Ayçiçek yağı, soğuk çay, bezelye, siyah zeytin, küp şeker, fındık kreması, türk kahvesi ,irmik, puding, pirinç, kırmızı mercimek, pilavlık bulgur, çay, un, domates salçası, makarna, mercimek çorbası, 6’lı tavuk bulyon, efsina tuz, coca cola şekersiz, Çamlıca gazoz, yeşil zeytin, kuru fasulye, Torku frema kakaolu, burgu makarna, pul biber, demlik poşet çay, Nescafe kahve, meyve suyu, limonata gibi ürünlerin olduğu paket ise 99,90 liradan satışa sunuluyor.

Ürünlerin detaylarına ve gramajlarına bakmak için içeriklerimizde yer alan görsellerden yararlanabileceğinizi ve paketlerin ramazan ayı boyunca da carrefour marketlerinde olacağını hatırlatalım.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün