home
Bim
Bim Aktüel
11
Abone
11
Abone

19 Haziran Bim Aktüel 2018

19 Haziran Bim Aktüel 2018 Ürünleri

Bim market zincirleri ülkenin her karışında olan şubelerine arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Aksesuar ve teknolojik gereçlere önem verenler için birbirinden farklı ve kaliteli ürünler bu hafta bim aktüel bülteninde sizleri karşılıyor olacak. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Bim marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 19 Haziran tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

Hemen hemen her türlü ihtiyacınıza cevap verecek olan indirim günlerinin ne zaman son bulacağı market tarafından belirtilmemiş olsa da ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğu düşünüldüğünde alışverişinizi ilk günden bitirmeniz yararınıza olacaktır.

19 Haziran Bim İndirimli Ürünleri

Funny markasının birbirinden farklı ve lezzetli kuruyemiş çeşitleri haftanın ön plana çıkan ürünleri arasında gösteriliyor. Barbekü çeşnili badem içi, taco çeşnili kaju fıstığı sadece 9,95 liradan satışa sunuluyor. Jalapeno biber çeşnili yer fıstığı 3,45 lira, susam kaplamalı yer fıstığı ise sadece 2,45 liralık etiketleri ile bim aktüel bültenine giriş yapmış ürünlerden bazıları.

Party markasının chialı mısır cipsi 2,25 lira, Simbat markasının 400 gramlık kova çekirdeği 4,95 lira, Party markasının acı biberli mısır cipsi 2,25 lira ve ballı hardallı mısır cipsi ise 3,95 liralık fiyatları ile bim reyonlarında müşterilerini bekliyor olan ürünler arasında gösteriliyor.

Lays markasının hemen hemen bütün çeşitleri olan cipsleri 2,95 lira, Pringles markasının en çok tercih edilen peynirli, barbekülü ve acılı olan cips çeşitleri ise sadece ve sadece 6,45 liralık fiyatları ile haftanın dikkat çeken atıştırmalıkları arasında yer alıyor.

Beyoğlu markasının karışık meyve aromalı 6’lı gazozu 5,95 liradan satışa sunuluyor. Cappy markasının mandalina aromasına sahip olan içeceği 2,95 lira, Fuse Tea markasının karpuz aromalı soğuk çay içeceği ise 2,25 liralık etiket fiyatları ile beraber bim aktüel bülteninde göze çarpan ürünlerden bazıları.

Karlıtepe markasının 1 litrelik elma, mandalina ve limon aromalarını ayrı ayrı barındıran maden suları 1,75 liradan alıcılarını bekleyecek olurken, 450 ml kola ve 500 ml fantalar da reyonlarda yerini alıyor. Küçük boy kola ve fantaların fiyatı ise 3,25 lira olarak belirlenmiş durumda.

Çok sayıda ürün üzerinde yer alan indirim günleri oldukça cazip bir alışverişi de sizlere vaat ediyor olacak. Hem ucuz hem de kaliteli ürün almak isteyenlerin tercih noktası olmaya devam edecek olan bim marketleri Haziran ayına da damga vuracak gibi gözüküyor. Stoklar ile sınırlı olan ürünler için alışverişlerinizi geçe bırakmadan yapmanızı da şiddetle öneririz. Ürünlerin detaylı bilgilerine de görseller üzerinden ulaşabilirsiniz.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün