home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

19 Mayıs Şok Aktüel 2018

19 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

19 Mayıs Şok Aktüel 2018

Marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar.

Oyuncaklardan bahçe gereçlerine, ev araç gereçlerinden temizlik malzemelerine, teknolojik ürünlerden beyaz eşyalara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor. Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 19 Mayıs-22 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

19-22 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

Özellikle kadın ve erkek müşterilerin son derece ilgi göstereceği haftalık indirim kampanyaları birbirinden farklı ürünlere de ev sahipliği yapmayı başarmış durumda.

İftar ve sahurlar için hazırlayacağınız hemen hemen her yemeğin içerisinde değerlendirme şansı bulacağınız domates ve biber haftanın ön plana çıkan sebzeleri arasında yer alıyor. Domatesin kilosu 1,99 liradan satışa sunulurken, biber ise 1,89 liralık tartı fiyatı ile şok aktüel bültenine giriş yapmış durumda.

Oldukça hoş bir koku ve görünüme sahip olan çiçek çeşitleri 7,50 liradan satışa sunuluyor. 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise Ülker markasının çokokremi 9 lira, Balparmak markasının çiçek balı 13 liralık etiketi ile dikkat çekiyor. Eğer bu ürünleri tek tek almak istiyorsanız 12,95 ve 19,50 lira ödemeniz gerektiğinin de altını çizelim.

Kawai markasının son teknoloji ile donatılmış olan multimedya seti şüphesiz ki en çok beğeni alması beklenen ürünlerden biri. 2 yıl garantili olarak satılan bu ürünü temin edebilmek için ödemeniz gereken ücret ise 799 lira. Bu ürün içinde kredi kartına özel taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

2 yıl garantili olan 3 kişilik salıncak 189 lira, lav taşlı ve tüplü olarak yanabilen piknik mangalı 79,90 lira, elektrikli cezve 19,90 liralık satış fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde son derece ilgi çekici pozisyonda yer alan ürünlerden bazıları olarak görülebilir.

Kapı arkası kıyafetleri asmak için kullanılan son derece pratik askı da haftanın ucuz ürünlerinden. Bu askıyı almak için ödemeniz gereken ücret ise 9,95 lira. Darbeye dayanıklı olarak satılan kabin valizleri 99,90 lira, çocukların oldukça eğlenceli anlar geçirebileceği oyuncak polis motosikler ise 299 liradan müşterileri ile buluşmak için bekliyor olacak.

Çatal, kaşık, bıçak, tabak gibi ürünleri barındıran 32 parçalık piknik seti 16,90 lira, farklı renklerde olan kova 9,95 lira, eğitici özelliğe sahip kutu oyunu 9,95 lira ve arabalı blok set sadece 9,90 liralık fiyatı ile beraber şok raflarında bulunabilecek olan ürünlerden bazıları olarak karşımıza çıkıyor.