home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

2 Mayıs Şok Aktüel 2018

2 Mayıs Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 2 Mayıs tarihinden itibaren geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

2 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

Akel markasının 2 yıl garantili olarak satışa sunduğu davul fırın 85 lira, Luxell markasının 2 yıl garantiye sahip elektrikli tekli ocağı 49,90 liralık fiyat etiketleri ile beraber bu haftanın en fazla tercih edilecek ürünlerinden olmaya aday konumdalar.

1 litrelik hacme sahip olan granit desenli termos 15,90 lira, Verda markasının kızartma tavası 19,90 lira, meze kasesi olarak kullanılabilecek ürünler 2,95 lira, Paşabahçe markasına ait kase 7,95 lira, golon şişe ise 7,90 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde yerini alan ürünler arasında.

Kumsal markasının desenli granit derin tenceresi 39,90 lira, karnıyarık tenceresi 39,95 lira ve granit tava ürünü ise sadece ve sadece 24,90 liradan şok raflarında müşteriler ile buluşmak için hazır konumda bekliyor olacaklar.

Yine Kumsal markasının desenli granit kek kalıbı çeşitleri 14,90 lira, muffin kek kalıbı 19,90 lira, farklı renklerde olan mutfak makasları ise 4,95 liradan satışa sunulan ürünler arasında.

Çocuklar için sevimli kuğu oyuncağı 5,95 lira, sevimli iş makineleri 9,95 lira olarak fiyatlandırılmış durumdalar. Hemen hemen her yemeğe girebilecek niteliğe sahip patlıcanın kilosu 1,99 liradan şok reyonlarında bulabileceğiniz sebzelerden.

Carte Dor markasına ait olan farklı dondurma çeşitleri 13,50 lira, eğer ikili alırsanız tanesi 10,13 lira olarak satışa sunuluyor. Superfresh markasının dondurulmuş 4 adet lahmacunu 15,40 lira, eğer ikili alırsanız 11,55 lira, Ülker markasının kremalı bisküvisi ise 4,95 liralık fiyatları ile beraber şok aktüel bülteninde ön planda olan ürünleri arasında.

100 adet Doğuş label çay 19,50 lira ve her 25 liralık alışverişlerinize özel olarak Omo markasının siyah giysiler için olan deterjanı sadece 15 liradan siz müşteriler ile buluşmak için hazır konumda olacaklar.

2 Mayıs tarihinde başlayacak olan indirim günleri ile beraber hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadına doyasıya varabileceğinizi ancak alışverişinizi son güne bırakmamanız gerektiğini de tekrar hatırlatmak gerekiyor. Nitekim bazı bölgelerde indirimli ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizelim.


 • 0
  Muhteşem
 • 0
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün