home
Şok
Şok Aktüel Ürünler
7
Abone
7
Abone

28 Nisan Şok Aktüel 2018

28 Nisan Şok Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen marketler zinciri arka arkaya güncel aktüel bültenlerini yayımlamaya devam ediyorlar. Oldukça fazla sayıda ürüne ev sahipliği yapan indirim günlerinde müşteriler hem kaliteli hem de ucuz alışverişin tadını da sonuna kadar çıkarıyorlar. Giyim ürünlerinden teknolojik aletlere, ev araç gereçlerinden beyaz eşyalara, kozmetik ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan bu indirim günlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için alışverişlerinizi son güne bırakmamanız da gerekiyor.

Şok marketleri de yeni tarihlere yayımladığı aktüel bülteninin detaylarını paylaşmış durumda. 28 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan bu indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Şimdi indirim günlerinde yer alan ürünlerin detaylarını yakından inceleyelim.

28 Nisan-1 Mayıs Şok İndirimli Ürünleri

İster hamur işlerinize ister sebze yemeklerine koyabileceğiniz bezelyenin kilosu 2,99 lira, yine oldukça fazla çeşit içerisinde kullanabileceğiniz domatesin kilosu ise sadece 2,79 liralık satış etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Sıcak havaların gelmesi ile beraber sık sık tercih edebileceğiniz meyvelerin başında gelen karpuz da şok raflarında yerini alıyor. Tane olarak satın alabileceğiniz karpuz için ödemeniz gereken ücret ise 1,99 lira olarak belirlenmiş vaziyette.

25 lira üzerinde yapacağınız her alışveriş için oldukça kapsamlı ve faydalı ürünlerde çok ucuz fiyata sizlerin alışveriş sepetlerinize girebilir. Henkel fırsat paketi olarak adlandırılan ürün içerisinde Dixi ahşap temizleyici, Bref aktif ve pril bulunuyor. Bu pakete sahip olmak için ödemeniz gereken ücret ise sadece 15 lira.

Yine 25 lira üzeri alışverişlerinizde İpana diş macunu çeşitlerini sadece 6 liraya almak sizin elinizde. Axen markasının son teknoloji ile donatılmı olan televizyonu şüphesiz haftanın ön planda olan ürünlerinin başında geliyor. Bu televizyon için sizden talep edilen ücret ise 1,199 lira. Premier markasının saç kesme makinesi 24,90 lira, ahşap kollu katlanır sandalye 36,90 lira, arabalar için paspas takımı ise sadece 24,90 liralık fiyatlara sahip.

Saatli ufak tip kompresör 26,90 lira, lastik tamir kiti 16,90 lira, 2 yıl garantili olarak satılan Kawai markasının oto teybi ise sadece 59,90 liralık fiyat etiketleri ile beraber şok aktüel bülteninde yerini almış durumda.

Şampuan, jant temizleyici, lastik parlatıcı, konsantre cam suyu ve sünger barındıran araç bakım temizlik seti de son derece makul bir ücret ile sizlerin olabilecek nitelikte. Bu paket için ödemeniz gereken ücret sadece 9,95 lira. 2’li iç bakım seti de 4,95 liralık fiyatı ile beraber her keseye uygun ürünler arasında yer alıyor.

Çizik alıcı pasta cila 5,95 lira, kokusuz küllük çeşitleri 2,50 lira ve çocuklar için katlı otopark oyuncağı sadece 32,90 liradan şok raflarında siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak ürünlerden.